Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elkaptak manipulált BKV...

Elkaptak manipulált BKV bérlettel, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kb. május közepén pénz hiányában csináltam magamnak egy diákbérletet ami annyiból állna hogy átragasztottam az érvényességnek a dátumát, elkaptak vele, megkaptam a 6e Ft os büntetést, másnap az Akácfa utcában befizettem, viszont pár napja kaptam egy idézést rendőrségi kihallgatásra, magánokirat hamisítással vádolnak, ez az eset előtt semmi bűnt nem követtem el, be tudom mutatni az ez előtti bérlet szelvényeimet, mind megvettem, tanulok még (19 éves vagyok) tehát nem dolgozok, szüleimmel lakok, édesanyám munkanélküli, csak édesapám dolgozik a háztartásban, mire számíthatok, 100e Ft-os nagyságrendű bírságra vagy még többre?
2010. jún. 20. 19:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

Utolsónál, ott a pont.

Majd ha nem vándorol az én befizetett bérletem ára a magánzsebekbe, meg tudom is én hova majd akkor el tudok ítélni ilyeneket is, mint a kérdező, de addig nem.

Ha az elsikkasztott százmillákat mondjuk új buszokra, fejlesztére, vagy uram bocsá a bérletek árának csökkentésére fordítanák, akkor ugrálhatnának.

Nemrég jártam Tokioban, a tömegközlekedés jegyárak még ott sem érik el a bkv-s árakat, és a színvonal sem a béka segge alatt van, a reggeli és a délutáni csúcsot leszámíto mindíg le tudtam ülni. Itthon meg még akkor sem mikor 40 hetes kismama voltam. Más kérdés, hogy ez már az emberek hozzáállása is.

Kérdező mond hogy találtad, kaptad, sírd el a bánatodat, amiket ide is leírtál.

Sok sikert, én szorítok Neked!

2010. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Na, ezt érdemes elolvasni, roppant tanulságos:

[link]

"Bliccelni nemcsak olcsóbb, de törvényesebb is"

2010. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

utolsó válaszadó,a belinkelt cikkben engem az jobban bánt hogy a sértett maga is rágalmaz.idézett:

pénztárosok egy "kevés" fizetés-kiegészítés érdekében visszaéljenek a pozíciójukkal-ezt írta.Ez durva vád,és több embernek sértő.Valaki biztos csalt,de az még nem jelenti azt hogy az illetőnek joga van több becsületes embert rágalmazni.Javaslatom aki csal előbb utóbb úgyis kiderül,és viselje következményeit.Mint a topik nyitója is,remélem ö is azt kapja amit érdemel.

2010. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mazsola88 válasza:
és mi lett a vége?? FONTOS
2012. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!