Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közös hitel rám marad?

Zed345 kérdése:

Közös hitel rám marad?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szétmentünk,van egy közös kisfiúnk,most kezdődik a gyerekláthatási ügy stb.. Viszont van egy közös hitelünk aminek a törlesztője 44 ezer Ft. A gyerektartásba figyelembe veszik ezt vagy ez már csak rám marad . Én voltam az adós,ő az adóstárs. 2-en vettük fel.

2018. júl. 11. 09:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Felesleges itt írkálni. Tegnap írtam a kérdezőnek, hogy helyette is én vitatkozom, legalább szólaljon már meg. Azóta sem. Részemről téma befejezve. :)

Utálom, hogy valaki kiír egy elvileg komoly kérdést, aztán felszívódik, azt sem mondja, hogy bú, vagy bá.

2018. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán írok ide, úgyhogy nem nagyon láthattál sehol.:-) Egyébként a dolog végtelenül egyszerű: feltehetően nem az albit akarták felújítani, az adós a kérdező, tehát az ő lakására van bejegyezve a jelzálog. Ha a kisgyereket egyedül nevelő csajtól nem tudják behajtani a törlesztőt (márpedig erre jó esély van), akkor a lakás megy. Ezért írtam, hogy nincs sok mozgástere a kérdezőnek, tökmindegy, hogy van-e adóstárs vagy nincs. Mindössze reálisan gondolkozom, veletek ellentétben.:-)
2018. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg sok a 71%-os felhasználó. Mint láthattad, nem is pontoztam semerre a véleményed. Nem vagyok bunkó. :D
2018. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
Még annyit, mint írtam, én már nem folyok bele újra, de a 20-as linkelt. Olvassátok el, aki kételkedik benne, amit eddig dumáltam.
2018. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!