Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a jog szerint minek tekinth...

Ez a jog szerint minek tekinthető? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Két ember csinált rólam egy lejáratós jellegű videót feljelentést tettem, az ügy a bíróságon van már. Az egyik gyerek apja bejött a boltba ahol gyakorlaton vagyok, és azt mondta " ha a videós ügy folytatodik ( tehát nem mondom vissza a feljelentést) akkor vagy kirúgat a gyakorlatos helyemről, vagy az iskolából mert jóba van az igazgató helyettesel, és az igazgatóval is. Újra el kezdték a lejáratást, felhívtam a gyerek egyik rokonját, és kérdeztem, hogy miért kezdtél el megint, ő mondta, hogy nem tudja, de rá kérdez.. az igazgatónő behívott az irodájába, és üvöltött hogy miért hívtam fel.. el mondtam neki, és mondta hogy " Oké, semmi baj, meg mondjuk neki, hogy bocsánatot kérsz.. utána még beszélgettünk, és megkérdezte, hogy " Ugye nem készül videó, vagy hanganyag" Nyilván fél mert fegyelmit indított ellenem, aminek semmi oka nincs, csak az, hogy jóba van a férfival.. hétfőn lesz a fegyelmi előzetesem, mit mondjak az igazgatónak, illetve tegyek feljelentést a férfi ellen fenyegetés miatt?
2018. márc. 11. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Újból feljelentést kell tenni kényszerítés bűntettének kisérlete okán.


"A kényszerítés bűntettét az követi el, aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz."

2018. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elso jol mondja, masreszrol egy diktafon sem jonne rosszul.
2018. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ennyire bízik a Fidesz győzelmében?
2018. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gyerek apja ellen fenyegetésért, és kényszerítésért tegyek feljelentést?
2018. márc. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!