Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? A szüleim börtönbe...

Mit tegyek? A szüleim börtönbe akarnak juttatni. Otthagytam az egyetemet és emiatt büntetnek, nem fizetik ki a gyorshajtási díjat, nincs semmim amit eladhatnék és jött egy papír hogy elzárásra változtatták és ha nem megyek bevisznek.19f

Figyelt kérdés
nem tudtam hogy lakott területen vagyok már, nem vettem észre a táblát, 120 al mentem, de egy szemét rendőr ott bujkált a bokorban és 200 ezerre büntetett. meddig kéne bent lennem? mit tehetek? apám azt mondja megérdemlem, mert nem jártam ki az egyetemet és hogy nézzem meg hova jutok....
2017. febr. 20. 18:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kamu.

Egy normális szülő sem hagyná,hogy börtönbe vigyék a gyerekét 200 ezer Ft miatt.

2017. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
94%
Kamu az egész kérdés. Alapból 2-3 hónap munkanélküliség után beszokták az embert hívni közmunkára, így esélytelen, hogy ne dolgozna, csak otthon ülne vagy 120 Km/h-val száguldozna.
2017. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!