Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? A szüleim börtönbe...

Mit tegyek? A szüleim börtönbe akarnak juttatni. Otthagytam az egyetemet és emiatt büntetnek, nem fizetik ki a gyorshajtási díjat, nincs semmim amit eladhatnék és jött egy papír hogy elzárásra változtatták és ha nem megyek bevisznek.19f

Figyelt kérdés
nem tudtam hogy lakott területen vagyok már, nem vettem észre a táblát, 120 al mentem, de egy szemét rendőr ott bujkált a bokorban és 200 ezerre büntetett. meddig kéne bent lennem? mit tehetek? apám azt mondja megérdemlem, mert nem jártam ki az egyetemet és hogy nézzem meg hova jutok....
2017. febr. 20. 18:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Teljes jogú felnőtt vagy. Viseld a tetteid következmènyeit. Nem rohangàlhatsz àllandòan a szüleidhez, hogy ők oldjàk meg helyetted a problèmàidat.
2017. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
soha nem akartam egyetemre járni. autószerelő szerettem volna lenni, de a szüleim nem engedték és egyetemre kellett mennem. azt otthagytam, de a felvételiről az ingyenes okjre lecsúsztam. most nem járok se iskolába se dolgozni, benzinre meg egyéb dolgokra meg elment MINDEN pénzem.
2017. febr. 20. 18:24
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de lakott területen kívül lehet 120-szal menni? Nem. Te még ott is gyorsan mentél ahonnan jöttél :D


Hát nincs más hátra, mint előre, jó csücsüt.

2017. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
kicsit több empátiát kérlek. :( napok óta neem aludtam emiatt. eeseteg mennyi az elévülés? mert lehet megpróbálok elmenekülni. 90 el szabad menni, de 120 aal megy mindenki.
2017. febr. 20. 18:44
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, lelehet közhasznú munkával ledolgozni az ilyet.
2017. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer majd sok-sok év múlva rájössz,az is lehet, hogy nem de a szüleid jót akarnak neked.Vállalnod kell a tetteidért a felelősséget.Ha egy gyereket a szülők mindig kihúznak a sz@rból,egyre durvább dolgokat fog megcsinálni(bár ez is elég durva) és amikor kikerül a nagybetűs életbe és esetleg a szülei már nem lesznek,könnyen a gödör fenekén találhaja magát.

Szóval.Tanulj Tinó amíg lehet!

2017. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
aha, szép bölcs szavak. kiv lennék ha téged akarnának lecsukni akkor is így lennél e vele, ha a helyemben lennél. Ráadásul mi lesz az erkölcsimmel? hogy kapok majd munkát? Ráadásul be is lehetne még fizetni, de neeeeeeem, a nagyimhoz elmegyek holnap és megpróbálok elérni nála valamit, csak ő az egyetlen élő rokonom, de ő meg apám anyja... de hátha. csak ő meg csóróbb mint mi, falun lakik. vonattal megyek persze arra sincs nagyin pénzem de megoldom majd.... és ezt a kedves szüleimnek köszönetem. borzalmas idegállapotban vagyok.
2017. febr. 20. 19:04
 8/32 LazyJones ***** válasza:
98%
Nem, ezt sajnos magadnak köszönheted. Se munka, se fizetés, de kocsi az megy 120-al...? Nem a rendőr volt szemét, te voltál palimadár, és mindenki mást szidsz mégis. Menj el szépen elzárásra, vagy váltsd át közmunkára, és viseld egyenes gerinccel a hülyeséged árát.
2017. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Azt az autót pl. pont eladhatod.
2017. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%
Helyedben örülnék hogy a rendőr nem 300-ra büntetett. Add el a tragacsot azt fizesd be a bírságot, mert ha megtartod úgyis csak közveszélyes lennél, "nem tudtam hogy lakott területen vagyok már". Honnan is tudhattad volna?
2017. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!