Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy online angol képzést...

Van egy online angol képzést kínáló oldal, ami valótlan adatokat is közöl a hirdetményében, amit jeleztem is nekik, de nem változtatták meg. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, egy kuponoldalon lehet angol tanfolyamokat venni (igen, tudom, olyan is), s egyiknél észrevettem, hogy a hirdetményben az szerepel, hogy a végén Cambridge Egyetemi Nemzetközi Nyelvvizsga elismervényt kapnak a programot végrehajtók. Ez kicsit gyanús volt, mert az egy elég komoly vizsga, s drága is, míg ez a tanfolyam egy noname 'angol' oldal által biztosított, ahol még egy email cím se szerepel, nem hogy érdemi adatok a cégről.

Kétségeim jeleztem a kuponoldalnak, amit ők megköszöntek, hogy igen, tévedés történt, javítják. Ennek 1,5 hónapja.

Ma kíváncsiságból felmentem, s ugyan úgy hirdetik az adott nyelvtanfolyamot. Lehet ezzel bármit kezdeni? Bíróságra azé' nem vinném, de félek, ha csak kiírom ott kommentbe hogy ez sajna kamu, akkor a saját bőröm viszem vásárra


2016. nov. 30. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
tékozló homár
2016. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a fogyasztóvédelmi hivatal felé az aggánaidat
2016. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták fogyasztóvédelemhez tudsz fordulni, mint hamis reklámozás a cég részéről. Elég komoly büntetéseket szoktak osztogatni ilyen ügyekben.
2016. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gazdasági Versenyhivatal az illetékes, fogyasztó megtévesztése miatt. Nem a fogyasztóvédelem.
2016. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!