Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek? A szüleim börtönbe...

Mit tegyek? A szüleim börtönbe akarnak juttatni. Otthagytam az egyetemet és emiatt büntetnek, nem fizetik ki a gyorshajtási díjat, nincs semmim amit eladhatnék és jött egy papír hogy elzárásra változtatták és ha nem megyek bevisznek.19f

Figyelt kérdés
nem tudtam hogy lakott területen vagyok már, nem vettem észre a táblát, 120 al mentem, de egy szemét rendőr ott bujkált a bokorban és 200 ezerre büntetett. meddig kéne bent lennem? mit tehetek? apám azt mondja megérdemlem, mert nem jártam ki az egyetemet és hogy nézzem meg hova jutok....
2017. febr. 20. 18:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom eladni mert én csak a üzembentaró vagyok. átváltani meg már nem lehet. csak fizetni vagy leülni :S
2017. febr. 20. 19:33
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Rinyagép. Vonulj be katonának... :D
2017. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is összeszedtem bírságot. Nem a szüleimhez rohangáltam, pedig nem volt pénzem befizetni. Fogtam, és közmunkában ledolgoztam. Így nem volt elzárás sem, meg semmi, napközben közmunkán voltam, délután meg itthon. Így is meg lehet oldani.
2017. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
de azt nem érted ha már átváltották akkor már nem lehet közmunka hanem vagy fizetés vagy leülni.....
2017. febr. 20. 20:26
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kellett volna időben cselekedni. 30 napod lett volna bejelenteni, hogy átváltod közmunkára. Ha a 30 napból kicsúsztál, akkor magadra vessél.
2017. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek? komolyan sírok. ha esetleg meglátják hogy elsírom magam akkor nem lehet hogy adnak még egy esélyt? de komolyan? mert az utobbi napokban folyamatosan sírok. ha bezárnak tuti átbőgom az egészet. meddig leszek bent egyáltalán? :'(
2017. febr. 20. 20:33
 17/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez mièrt a szüleid hibàja? Ők mentek 120-al lakott területen? Mièrt a rendőr a hibàs? Ő csak a munkàjàt vègezte! Ennèl nagyobb bajban lennèl, ha nem a a rendőr àllìt meg, hanem mondjuk ilyen sebessèggel elcsapsz egy gyalogost. Akkor aztàn nem keveset ülhetnèl. Ezt ne is pròbàld màsra kenni, ez bizony 100%-ban a te hibàd. Nem mellesleg a viselkedèsed nagyon gyerekes, illetve az is sokat elmond a hozzáállàsodròl, hogy se nem tanulsz, se nem dolgozol, de azèrt autóval tudsz száguldozni. "Felelőségteljes" felnőtt leszel àm ìgy.
2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Napi 5000 Ft-ért ülsz. Azaz a 200.000 Ft-nyi tartozàsért 40 napot töltesz benn.
2017. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
nem akarok börtönbe menni :'(( valami ötletet kérlek. könyörgöm. könyörgöm. most is sírok . nagyon.
2017. febr. 20. 20:40
 20/32 anonim ***** válasza:
97%
Pont ezt akartam érzékeltetni, hogy a szülőket lehet, hogy meghatja amikor a kicsi gyerek sírni kezd de a nagybetűs életben nagy ívben le fogja sz@rni mindenki a könnyeidet.
2017. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!