Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek a menekültek?...

Feljelenthetnek a menekültek? Milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés
Nos, egy olyan helyen élek, ahol sok menekült van, azt nem mondom hol, és melyik nap, igazából félek feltenni is a kérdést! Nos egyik este jöttem haza a munkából, esti műszak volt. Kb hajnali 4 volt, amikor a város külsőbb területein, nem túl népszerű utcáin sétáltam, és láttam hogy ott üllt 2-3 menekült, az egyik bement egy pékségbe, a másik 2 maradt. Gyanúsak voltak, mert eléggé figyeltek, az egyik felállt, ás az út egyik oldalára állt, pont hogy köztük mennyek el, gyanús volt, de már csak nem fordulok sarkon, rögtön kiszúrják hogy félek, de nem is féltem annyira, jópár év küzdősport tapasztalatom is van. Amikor haladtam el mellettük, az egyik, amelyik ült, hangosan rámszólt valamit, odafordultam, a másik meg hátulról leköpött, erre én odafordultam, kérdezgettem, hogy mivan, de ugye nem értette, erre a másik is felpattant, de közben amaz hátúlról belémrúgott, én erre meg kiütöttem, erre az is nekem jött, de az se tartott tovább, aztán hallottam a társukat a pékségből valamit dumálni, de elfutottam.
2015. aug. 28. 23:55
1 2 3
 21/22 SándorÚr válasza:
kérdező te tiszta nyomi vagy, én simán beleírtam volna olyat, hogy épp egy kecskét öltek le és a vérét itták, vagy, hogy a pék mestert főzték egy kondérba, vagy pörgő-forgú rúgással rugtad ki a kezükből a vudubabát, de ez, hogy leköptek, meg seggbe rúgtak tiszta szégyen
2015. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi joguk van feljelentést tenni, mint bárki másnak.


És kb. ugyanannyi sikerrel is járnának, mint bárki más...


Téged a "helyes"írásodért kellene elsősorban elítélni, minden más csak azután jöhetne... "mennyek"... anyám, borogass.

2015. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!