Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek a menekültek?...

Feljelenthetnek a menekültek? Milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés
Nos, egy olyan helyen élek, ahol sok menekült van, azt nem mondom hol, és melyik nap, igazából félek feltenni is a kérdést! Nos egyik este jöttem haza a munkából, esti műszak volt. Kb hajnali 4 volt, amikor a város külsőbb területein, nem túl népszerű utcáin sétáltam, és láttam hogy ott üllt 2-3 menekült, az egyik bement egy pékségbe, a másik 2 maradt. Gyanúsak voltak, mert eléggé figyeltek, az egyik felállt, ás az út egyik oldalára állt, pont hogy köztük mennyek el, gyanús volt, de már csak nem fordulok sarkon, rögtön kiszúrják hogy félek, de nem is féltem annyira, jópár év küzdősport tapasztalatom is van. Amikor haladtam el mellettük, az egyik, amelyik ült, hangosan rámszólt valamit, odafordultam, a másik meg hátulról leköpött, erre én odafordultam, kérdezgettem, hogy mivan, de ugye nem értette, erre a másik is felpattant, de közben amaz hátúlról belémrúgott, én erre meg kiütöttem, erre az is nekem jött, de az se tartott tovább, aztán hallottam a társukat a pékségből valamit dumálni, de elfutottam.
2015. aug. 28. 23:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kamuszagú történet. Pl. hajnali négykor nem is tarthat nyitva a pékség.
2015. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
A menekültek pedig csak jöttek, jöttek, te pedig egyesével mindet kiütötted. Gratulálok. Lehet h neked kéne Ásotthalom határába állni, és meg is szűnne Európa gondja.
2015. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, Budapesten élek, későeste, olyan 11 óra magaslatában mentem hazafelé, Blaha felé.

Vagy 20-an voltak migránsok, az egyik cigit kért tőlem angolul, adtam nekik, megköszönték és nem bántottak.

Ami a közterületek tisztaságát illeti, sehol nem láttam eldobált papírt, elpocsékolt kaját, vagy ürüléket...

Az egész csak hisztériakeltés, amit a Fidesz állít a migránsokról!

Nincs semmi bajom a menekültekkel!

2015. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek, ez nem igaz, csak azért tettem fel, mert kíváncsi voltam az emberek reakciójára, gondolkodására, nem megvezetni akarlak titeket!
2015. aug. 29. 11:27
 15/22 tetro ***** válasza:
83%

11.27

komolyan csak kamu a story? pedig annyira hitelesnek tűnt...

2015. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát pedig ez gyűlöletkeltésre alkalmas. Mert most pár szélsőjobbos ezen élvezett el, hogy egy bizonyíték, hogy a migránsok mennyire rossz a nemzetnek
2015. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam le ezt rögtön hogy kamu. Csak kíváncsi voltam ilyen helyzetben mit reagáltok, nem megvezetés miatt! Ezért is írtam rá fél nappal, míg valaki nagyon beleéllnél magát!
2015. aug. 29. 11:39
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezzel indíthattad volna a story-t, hogy csupán FIKCIÓ!!!

Akkor senki sem oltogatott volna!

2015. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak akkor meg sokan írnák hogy butaság, meg miért poont a menekültek, rasszista vagy . .
2015. aug. 29. 12:10
 20/22 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk, igazad van, Tisztelt kérdező.
2015. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!