Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni, hogyha a...

Mit tudok tenni, hogyha a menekültek egész nap az ablakunk alatt ordibálnak?

Figyelt kérdés
Reggel 9-re odajönnek és szünet nélkül ordibálnak ilyen halandzsákat. Amikor épp elfáradnak akkor zenét hallgatnak, azt is hangosan és ilyen arab ordibálós számokat. Sokat söröznek, a dobozokat ott hagyják az utcán (elvileg az arabok nem isznak alkoholt na persze...). Rendőrt hiába hívok, kijönnek, mutatnak a menekültek valami kártyát nekik aztán elmennek a rendőrök. Néha ráveszik őket hogy menjenek el onnan, de 10 perc múlva visszajönnek. Csendes belvárosi lakásról van szó Győrben. Mit tudunk még tenni? Szólni nem merünk nekik.
2015. júl. 8. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
molotov koktél interneten találsz receptet
2015. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
A Molotov koktél jó ötlet. Burn bitches.
2015. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Én minden alkalommal kihívnám a rendőröket. Egy idő után csak megunják és elküldik őket.
2015. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerezz 1 Koránt és dobd be közéjük, illetve dobálj rájuk szalonnát.
2015. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Tedd ugyanazt, amit akkor tennél, ha magyarok ordibálnának. Amíg nem követnek el bűncselekményt, el kell viselned, ahogy nekem is, amikor a mi ablakunk alatt hangoskodnak.


Ezzel jár a nagyvárosi élet. Ha nyugit akarsz, ki kell költözni csendesebb helyre.

2015. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el nagy hangerőn komolyzenét játszani, ablakban hangfal feléjük irányozva. A legjobb trollriasztó módszer.
2015. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, mint nagyapám, amikor sorkatona volt, hányj ki az ablakon az utcára!
2015. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy magyart meg lehet bírságolni és akkor abba hagyja plusz hozzá oda tud menni az ember megkérni őket hogy elmenjenek onnan. Az meg megint más kérdés hogy az 50 évem alatt egyszer sem hangoskodtak ott egész nap idáig. Most meg minden nap. Aki nem hallotta még az nem tudja elképzelni mennyire hangosak.
2015. júl. 8. 12:40
 9/17 anonim ***** válasza:

kaptál választ szerintem. hívd ki rájuk a rendőröket akkor minden nap.

hagymás vizes lufit dobálj ki az ablakon, szépen rájuk célozva.

vagy fogj össze a lakókkal, lépjetek fel ezellen.

képzeld el,azt aki a menekülttábor mellett lakik. ő nem csinált semmit, ott lakik mondjuk 20 éve. erre 5 éve épíítettek egy több száz fős tábort nekik, ahol kb 5-6x annyian laknak, mint a befogadóképesség.

ezek az emberek mit csináljanak? eladni a házat nem tudják, max potom pénzért..

de szerintem hamraosan vége lesz ennek a menekült dolgonak és kitoloncolják aki nem tud viselkedni.

szeretett miniszterurunk úgy akar tenni, mint aki dolgozik és a magyarok érdekét nézni. úgyhogy lehet,hogy ez csak látszat dolog lesz, de el fogják innen takarítani őket hamarosan

2015. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

9. vagyok

a hagymás vizes lufi receptjét elfelejtettem leírni. apróra vágj össze sok hagymát, fokhagymát is reszelhetsz mellé. ezt öntsd le vízzel és fedd le, hogy ne legyen büdi a konyhádban. én még kitenném az erkélyre, hogy jól rátűzzön a nap, érlelődjenek az ízek.

pár nap után, de akár hetekig ázhat, annál jobb, vegyél kis vizibombákat, azok jól bírják, de akár lufiba is tölheted a folyadékot.

kis ecettel még feldobhatod.

ha ilyet kapnak a nyakukba, garantálom,hogy holnap nem ott fognak tanyázni

2015. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!