Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni, hogyha a...

Mit tudok tenni, hogyha a menekültek egész nap az ablakunk alatt ordibálnak?

Figyelt kérdés
Reggel 9-re odajönnek és szünet nélkül ordibálnak ilyen halandzsákat. Amikor épp elfáradnak akkor zenét hallgatnak, azt is hangosan és ilyen arab ordibálós számokat. Sokat söröznek, a dobozokat ott hagyják az utcán (elvileg az arabok nem isznak alkoholt na persze...). Rendőrt hiába hívok, kijönnek, mutatnak a menekültek valami kártyát nekik aztán elmennek a rendőrök. Néha ráveszik őket hogy menjenek el onnan, de 10 perc múlva visszajönnek. Csendes belvárosi lakásról van szó Győrben. Mit tudunk még tenni? Szólni nem merünk nekik.
2015. júl. 8. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"de szerintem hamraosan vége lesz ennek a menekült dolgonak és kitoloncolják aki nem tud viselkedni.

szeretett miniszterurunk úgy akar tenni, mint aki dolgozik és a magyarok érdekét nézni. úgyhogy lehet,hogy ez csak látszat dolog lesz, de el fogják innen takarítani őket hamarosan"


Sajnos ez egyáltalán nem biztos. Nem tudom igaz-e, amit ebben a cikkben írnak, de remélem nem. Sajnos pont érintett vagyok.

[link]

2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak felesleges pánikkeltés, kamu oldalon.
2015. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Neked legyen igazad!
2015. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%

"Egy magyart meg lehet bírságolni és akkor abba hagyja plusz hozzá oda tud menni az ember megkérni őket hogy elmenjenek onnan. Az meg megint más kérdés hogy az 50 évem alatt egyszer sem hangoskodtak ott egész nap idáig. Most meg minden nap. Aki nem hallotta még az nem tudja elképzelni mennyire hangosak."


Már hogy lehetne megbírságolni beszélgetésért, meg zenehallgatásért napközben valakit. El kell viselned, ez van.

2015. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

A lufis dolog hülyeség! Bosszúból bedobják az ablakod?

De hogy mersz a házból kimenni?

2015. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem viselkedj értelmes ember módjára, aki tud kommunikálni. Bármilyen meglepő ők is csak emberek. Ha egyedül nem megy, menjetek többen. Csak szimplán megkéred őket, hogy legyenek kicsit halkabbak, és elmondod nekik, hogy miért. Aztán lehet, hogy nem lesz hatásos, de akkorlegalább te megpróbáltál értelmesen viszonyulni hozzájuk. Addig viszont csöppet sem tudlak sajnélni, mert te sem viselkedsz normálisan.
2015. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ötletem, de inkább nem írom ide.
2015. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!