Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek a menekültek?...

Feljelenthetnek a menekültek? Milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés
Nos, egy olyan helyen élek, ahol sok menekült van, azt nem mondom hol, és melyik nap, igazából félek feltenni is a kérdést! Nos egyik este jöttem haza a munkából, esti műszak volt. Kb hajnali 4 volt, amikor a város külsőbb területein, nem túl népszerű utcáin sétáltam, és láttam hogy ott üllt 2-3 menekült, az egyik bement egy pékségbe, a másik 2 maradt. Gyanúsak voltak, mert eléggé figyeltek, az egyik felállt, ás az út egyik oldalára állt, pont hogy köztük mennyek el, gyanús volt, de már csak nem fordulok sarkon, rögtön kiszúrják hogy félek, de nem is féltem annyira, jópár év küzdősport tapasztalatom is van. Amikor haladtam el mellettük, az egyik, amelyik ült, hangosan rámszólt valamit, odafordultam, a másik meg hátulról leköpött, erre én odafordultam, kérdezgettem, hogy mivan, de ugye nem értette, erre a másik is felpattant, de közben amaz hátúlról belémrúgott, én erre meg kiütöttem, erre az is nekem jött, de az se tartott tovább, aztán hallottam a társukat a pékségből valamit dumálni, de elfutottam.
2015. aug. 28. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Persze, magyar nyelven, és még a nevedet is tudják.
2015. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

És milyen nyelven jelentenének fel?


amúgy félnek a hatóságtól meg a rendőrség úgy is neked fog hinni


nem fognak feljelentést tenni azt sem tudják hogy itt lehet olyat...

2015. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy külföldiként neki bármi jogalapja lenne itt feljelenteni bárkit. Még saját magát se tudja igazolni.
2015. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Csak nehogy ez a történet a liberális terrorszervezet a Helsinki Bizottság fülébe jusson. Aki a bevándorlókat bármilyen módon bántja, inzultálja azokra nagyon keményen rá szoktak szállni, nem egyszer nyilvánosan megalázva és megszégyenítve az európai elkövetőt.
2015. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyitva volt a pékség, esetleg zárás utáni nyitás volt?

Helyedbe feljelentettem volna őket.

2015. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
hü'e gyerek
2015. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

"Nos egyik este jöttem haza a munkából, esti műszak volt. Kb hajnali 4 volt+

Este jöttél haza, az esti műszakból hajnali 4-kor?

"Éjszakai" műszak általában 6-ig tart, de mindegy.

Kicsit gondba vagy a napszakokkal, találj ki jobb sztorit.

2015. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 tetro ***** válasza:
40%
2-3 menekült. az egyik bement a boltba. 2 kint maradt. nem sikerült kiszámolni, hogy akkor eredetileg hányan voltak? :D
2015. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
😄😄😄😄 ez oltári
2015. aug. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Kitalációnak elég gyenge, ha meg igaz amit nagyon erősen kétlek, akkor most azon vagy kiakadva, hogy valaki fenéken billentett? :-D

Mutatok én olyan környéket öreg, ahol roma honfitársaink húsz pillangókést belédállítanak hajnal négykor, ha nem húzod meg magad, sírva fogsz visszarohanni az állítólagos menekültekhez egy kis seggberugásért!

2015. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!