Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti mit csinálnátok ha akitől...

Ti mit csinálnátok ha akitől elváltam nő 15 év után fel bukkan a meglévő párkapcsolatomba és fenyegetőzik embereket küld rám,?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném a rendörségen zaklatásért.
2014. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mivel tud 15 év után fenyegetni?
2014. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Természetesen mennék a rendőrségre és feljelenteném zakalatásért.
2014. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
15 év rengeteg idő, tényleg érdekes, mivel tudna fenyegetni. És miért küldene rád embereket? Mi történt 15 éve?
2014. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a rendőrség nem sokat tehet. nekem is volt hasonló esetem, és nem vették zaklatás vádjába, sokkal többnek kell ehhez történnie. de azért egy ügyvédet megkérdeznék hogy hogy lehet kérni távoltartásit. vagy leülnék vele beszélgetni, hogy mit akar, hogy jött most ez rá? és elmagyaráznám neki, hogy értse meg világosan, hogy új életet kezdtem.
2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérném, hogy olyan embereket küldjön rám, akik nem állnak közel hozzá, és amúgy senki nem gyászolná őket.

A hölgyet nem bántanám, de csak a régi szép emlékek miatt.

2014. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Távol tartást kérni a rendőrségen.
2014. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!