Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesznek Magyarországon...

Mikor lesznek Magyarországon elismerve a melegek jogai?

Figyelt kérdés
(Melegházasság, örökbefogadás..stb.)
2014. júl. 1. 13:52
 71/112 anonim ***** válasza:
72%

Akkor lesznek elismerve, ha a népesség jelentős része támogatni fogja.

Ennyire egyszerű.


Örülj, hogy nem Lengyelországba születtél, ott még regisztrált élettársi viszony sem lehetséges.

Vagy mondok jobbat, Oroszország.

2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
42%

Bízom benne, hogy néhány éven belül el lesz ismerve.

Rendes országokban ez így szokás!

2014. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
48%

Én azt nem értem, hogy ha a hommancsok nem tehetnek róla, hogy azok, mert ez genetikai eredetű, akkor én miért tehetek arról, hogy ellenzem az egész tevékenységüket?


Ha az embert a genetikai kódja határozza meg, akkor nyilvánvalóan az is genetikai eredetű, hogy nekem ellenszenves az ilyesmi, mert mondjuk hormonálisan erre vagyok kódolva.


Akkor én miért tehetek erről? Mellesleg hogyan változzak meg, ha szintén belém van kódolva, mint ahogy az is, hogy a férfiakra gerjednek?

2014. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként, ha jobb képességei lennének a kérdezőnek, simán alázhatná a válaszolók többségét akik közül egyesek még a római jog fejlettségét sem érik el, az örökbefogadás és társainak tükrében.


Egyébként, Magyarországon nem nagyon lesz, de hát látod ez egy ilyen ország, a homoszexuálisok egyfajta kizárásban részesülnek, mert míg a heteroszexuálisoknak megadatik, hogy egymással (nagyon primitíven a saját fajtájukkal házasodjanak össze) addig a homoszexuálisoknak ez nem, ez nem túl következetes, de legalább több ezer éves idejétmúlt attitűd.

2014. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 A kérdező kommentje:

Akár honnan nézem, a legfőbb baj, hogy a többség utálkozik, undorodik,,, tehát nem a melegekkel van baj, hanem a többséggel. De egy demokráciában a kisebbségnek is kell jogokat biztosítani. Ez még nem jogosít fel arra, hogy kerülj, utálkozz, köpködj egy melegpár gyereke után.


Undorító ez a kirekesztő hozzáállás. Egy embert nem lehet megítélni kizárólag a szexualitása, vallása, bőrszíne...stb. alapján.

2014. júl. 1. 16:53
 76/112 A kérdező kommentje:

Az egy dolog hogy nem bírod a feketéket, melegeket, zsidókat. Nem kell velük egy társaságba járni és kész. Ez oké szerintem. Ez a te magánvéleményed.


Ahhoz viszont nincs jogod hogy sértegess, korlátozz, elnyomj egy embertípust. Ez nem fair. Akár honnan nézem.

2014. júl. 1. 16:55
 77/112 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az ország azért ilyen amilyen, mert az embereket a kommunizmus-szocializmus tönkretette. Irigyek, buták, eltompultak. Oroszországban még nagyobb a sötétség, nem véletlen hogy ott is üldözik a melegeket.


Egy szabad, boldog országban a kutyát sem érdekelne hogy ki meleg vagy ki nem. Azon agyalna hogy mikor hova megy nyaralni...stb.

2014. júl. 1. 16:58
 78/112 anonim ***** válasza:
52%

Nem olvastam vegig a sok kopkodest...

A kerdezonek annyit uzenek illetve a sok kopkodonek:

Az az elet milyen egy srácnak aki pl állami intézetbe nevelkedik..és hát az idosebb tarsai oralis szexre kenyszeritik,pokrocozzák ha tudjuk mit jelent.Az egyij ismim dolgozott intezetbe,nem aranyos hely.Dettó mintha borton lenne.Megy a megalaztatas.

Ehhez kepest ha egy meleg par nevelne akik dolgoznak stb..az megvaltas lenne.Szanalmas a kopkodesetek.Meg úgy komolyan mintha egy b*zi ember nem lehetne aktív tagja a társadalomnak..Csak a hetero ember lehet? Azt kozbe rengeteg hetero olyan lusta mint a föld.pl Faterom is nagy pinabubus\volt azt alkesz es szep lassan halalra issza magát..es kozbe meg ismerosom egyik haverja b*zi azt tanult kemenyen es orvos lett.Azota dolgozik kulfoldon.Ennyit errol...Szanalmasok vagytok,ha a ti gyereketek aszongya hogy "szia apa ö a baratom" akkor szetveritek baltaval a fejet? Csak mert annak szuletett..

Ja es mielott jon az oltas nem vagyok meleg.

2014. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
36%
Reméljük soha.
2014. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
27%
Fene ezt a sok büdös homárt.
2014. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!