Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerbiai vagyok de most...

Szerbiai vagyok de most jelenleg Magyarországon dolgozom egy Multinál, sok sérelem ér a származásom miatt, a nevemen gúnyolódnak, kérdésem az hogy nálatok magyaroknál mennyire veszik komolyan az önbíráskodást?

Figyelt kérdés
Mivel senkire nem számíthatok itt, csak pár ismerősre, ezért velük szeretném megoldani ezt a problémát
2014. jún. 24. 12:29
1 2 3
 1/28 Őszödi Ferenc ***** válasza:
21%

Szóval maga idejön külföldről, munkát kap, és ahelyett, hogy örülne, még önbíráskodni akar.

Mi lenne, ha egyszerűen csak fogná a putyerkáját, és még a héten hazamenne, ha itt annyira rossz?

2014. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a jogrend a jogos/jogosnak vélt gazdasági igény megszerzését hívja önbíráskodásnak. Azt amire te készülsz, arra könnyen ráhúzzák majd a magyarok iránti gyűlölet vezérelte bűncselekményt, a magyart is úgy védi a jog mint egy kisebbséget.
2014. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Az önbíráskodás a gyávák és tudatlanok gyenge fegyvere. Általában kiütik a kezükből és ellenük fordítják.

Nem tudom... az én nevemen is gúnyolódhatnának, de nem teszik. talán van valami oka, de semmiképpen nem a név...

2014. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Hazamenni.... Nem kéne már?!
2014. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Ne vedd az embereket komolyan moi drugar! :D

Mi magyarok ilyenek vagyunk, nem szabad minket komolyan venni (nem mindig). En magyar vagyok es nagyon szeretem a szerbeket, en pl. nem gunyolodok rajtad.

Fel a fejjel ;) :)

2014. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Azt a mindenit...első 1-2 kommentet nem hiszem el...komolyan? Semmit se tudtok róla, de már küldenétek haza? Ennyire idegengyűlölő lenne a magyar? Egyszerűen nem találok szavakat....de tényleg... most azért mert szerb? Ha azok kívül nem csinál semmit, miért kell még piszkálni?
2014. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Csak az első kommentet, bocs 2. nem olyan.
2014. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerbiai magyar vagy szerb vagy?


Szerintem, ha ilyen rossz a munkakörnyezet, akkor keress egy másik állást.

2014. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
Ne önbíráskodj, azzal csak magad alatt vágod a fát! Ha valami nem tetszik, mondj fel, és keress másik munkahelyet. Az én szememben, aki önbíráskodáson gondolkodik, az bizony egy féreg. Mivel te nem vagy magyar, de pocskondiázni azt tudsz, meg fenyegetőzni, akkor miért nem húzol inkább vissza Szerbiába! Ott majd verekedhetsz, a te fajtád úgy is ebben jó.
2014. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

A magyarok akkor is bsazogatnának, ha magyar lennél. Ez a népség ilyen, mindig kell valaki, akin a csoport levezetheti a feszültséget. Ha nem az lenne, hogy szerb vagy, akkor a hajad, bőröd, szemed színe; vagy a testalkatod miatt menne a gúnyolódás.


Nem megoldás az önbíráskodás, hanem másik munkahelyet kell keresni.

2014. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!