Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerbiai vagyok de most...

Szerbiai vagyok de most jelenleg Magyarországon dolgozom egy Multinál, sok sérelem ér a származásom miatt, a nevemen gúnyolódnak, kérdésem az hogy nálatok magyaroknál mennyire veszik komolyan az önbíráskodást?

Figyelt kérdés
Mivel senkire nem számíthatok itt, csak pár ismerősre, ezért velük szeretném megoldani ezt a problémát
2014. jún. 24. 12:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%

# 10 folyt.:

Ja és próbálj meg kikerülni valahogyan az áldozattípus szerepéből légyszíves.

2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretem a szerbeket, köztük Aleksandar Zografot, akivel kétszer találkoztam a képregényfesztiválon.

Nagyon meglepődtem, amit leírtál, hogy sértegetnek téged, mert a szomszédból jöttél át. Nekem volt egy szlovák iskolatársam és őt senki nem bántotta. Hiszen ő is ember!

Egyszerűen hagyd, hogy a füled mellett menjen el a sok sértegetés. Ne foglalkozz velük. Légy erős! :)

2014. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

Ne vedd ennyire magadra.


Magyarországon tök átlagos, hogy mindenki beleköt a másikba és tönkre akarja tenni. Miért olyan a haja, hogy áll a szemöldöke, hogyan vesz levegőt, minek pislog, miért úgy sétál, minek nyeli le a nyálát.

Itt a kötekedés a lényeg. Ha nem lennél szerb, akkor másért cseszegetnének.


Tudom, hogy kulturált emberként nehéz ezt elviselni, én is nehezen bírom, de ez van. Nem tetszik nekem sem, de mit tudok tenni? Esetleg egy másik országban jobb lenne.

2014. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Multikkal ne bánj kesztyűs kézzel! Azokat nyírni kell!
2014. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

"En magyar vagyok es nagyon szeretem a szerbeket, en pl. nem gunyolodok rajtad. "



Ő nem szerb te marha, hanem szerbiai magyar és leszarja szereted-e a szerbeket.

2014. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Úgy vélem, ilyen esetben az önbíráskodás megengedett.
2014. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A multiknak le kell a száját rendezni.
2014. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a magyarok cseszegetnek. Szerencsére a magyar ember összetartó, békés és befogadó fajta. Aki cseszeget azt rendezd le, hátha nem lesz kedve többet idejönni.
2014. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

# 18:

Látom, te sem Magyarországon élsz... Befogadó fajta, hahaha :D

2014. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nehogy megbántódj ezektől! Nem tudom hogy hogy miért ilyen ellenségesek... Most nem tudom pontosan de én azthittem hogy Magyarország ilyen szempontból nem ennyire régimódi gondolkodású de ez a sok negatív hozzászólás most kiakasztott. Miről beszélünk kérem!
2014. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!