Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerbiai vagyok de most...

Szerbiai vagyok de most jelenleg Magyarországon dolgozom egy Multinál, sok sérelem ér a származásom miatt, a nevemen gúnyolódnak, kérdésem az hogy nálatok magyaroknál mennyire veszik komolyan az önbíráskodást?

Figyelt kérdés
Mivel senkire nem számíthatok itt, csak pár ismerősre, ezért velük szeretném megoldani ezt a problémát
2014. jún. 24. 12:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerbiai magyar vagy egyébként?

Egyébként a habzós szájú "toleránsok" ilyenek legjobban, mint látható némely' beböffentésben, a kinyalt seggű kedvenceik mellett kardoskodnak csak.

Meg munkahelyen sűrűn előfordul ez, de az önbíráskodás nem jó, te húznád a rövidebbet vele.

2014. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok, nem ottani magyar, csak megtanultam a nyelveteket már évekkel ezelőtt, mert hasznát veszem odahaza is
2014. jún. 24. 23:24
 23/28 anonim ***** válasza:
azért jó,hogy úgy szólogatnak be egyesek,hogy azt sem tudják milyen "magyarnak"születni egy másik országban...úgy mellesleg sz@r!Itt azért csesztetnek,mert magyarok vagyunk,Magyarországon azért,mert szerbek(hiába hangsúlyozzuk ki,hogy nem szerbek,hanem vajdasági magyarok)
2014. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az önbíráskodást eléggé komolyan, attól függ mit tervezel, de ha bűncselekmény akkor években érdemes számolni a letöltendőt, ha vétség akkor százezrekben a pénzt a letöltendőt meg hónapokban max. pár év, tényleg attól függ, hogyan szeretnél önbíráskodni, a magyar társadalom nem úgy van berendezkedve mint a szerb ami átélt egy mocskosul véres háborút 15 éve, nálunk már a Kádár korszakban is konszolidálódott a hangulat erősen, szóval itt valszleg kiszívnál ilyesmivel.
2014. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Látod kedves 15-ös az úr igazi szerb és nem vajdasági magyar.

És lehet, hogy lesz*arja a véleményemet a szerbekröl, de én akkor is szeretem a szerbeket, de az olyan bunkó, tudatlan marhákat mint téged nem szeretem és lesz*rom, hogy te mit gondolsz.

Máskor elöször járj utána a dolgoknak jobban, ha nem vagy biztos benne és utána marházzál le idegeneket!


Üdv. mindenkinek

2014. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Kiki555 válasza:
Magyarok,ezt vegyétek úgy,mint pl ti jönnétek Szerbiába,és mi gúnyolódnánk.......ez ugyan olyan rosszul esne.Én Szerb Magyar vagyok,más néven Vajdasági Szerb,ami régen Magyarország területe volt,nem mi tehetünk róla hogy így jött,hogy mi Szerbek lettünk,mert ez a rész,ahol születtünk,és jelenleg élünk,ez régen Magyarország volt.Na meg akinek van magyar állampolgársága,az meg már szinte olyan,mint egy vérbeli magyar,csak Szerbiában született.
2014. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

nem inkább vajdasági magyar?

nem kötekedni akarok,csak általában így szokták mondani :D

2014. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kiki555 válasza:
úgy akartam,csak szerbet írtsn a nyelvemen volt
2014. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!