Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lesz-e valamilyen hasznunk...

Lesz-e valamilyen hasznunk abból, ha a GYÁVA pszichiáterek elmebetegnek minőstik a pécsi lövöldözőt és büntetés nélkül megússza?

Figyelt kérdés
Felháborító, hogy a gyáva pszichiáterek azonnal kifogást, mentséget keresnek. Az vajon visszaadja a kioltott életet?? Halábüntetés, sajnos, nincs, a legigazságosavv az volna, ha 'menekülés közben' likvidálnák.
2009. nov. 27. 07:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy egyetemre került tényleg gáz de a dékán urakat és társait kérlek ne hibáztasd,mert ők egy felvételi lap alapján nem mondják meg ki idegbeteg és ki nem.Hiszen nem találkoznak személyesen,nincs már elbeszélgetés és akiket ezért okolni kell azok egyel feljebb vannak.
2009. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom azért szerintem fél év (decemberben vége az 1. szemszternek) alatt elég rendesen meg lehet ismerni a diákot (jó, talán a dékán nem, de a tanárok igen!).

Csak azért mondom mert nálunk is van 1-2 retard, csak ők már 3-ad évesek :S

2009. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én csak nálunk az egyetemen nézek körül,pedig nem nagy egyetem.A tanárok esetleg az 5.évesek nevét tudják,de az sem biztos.Hiszem a legtöbb mit csinál....Bemegy írásvetítő be vagy az se mondja...mondja letelik a másfél óra aztán Isten áldjon.Akkor mi lehet egy akkorába mint a pécsi.
2009. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja mondjuk nemtudom, ez szakfüggő, a mi szakunkon elég kevés a diák, ezért név szerint ismernek mindenkit...bár egy nagyobb szakon tényleg lehet, hogy nem figyelnek annyira. Mondjuk az a gáz h 1-2 arcról kilométerekről lerí h valami nincs rendben...
2009. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
54%

Az biztos...na de egy skizoról tuti nem.El se hinné az ember hogy egyszer nyugodt ember hogy ki tud szállni önmagából.De azért szerencsétlen szüleit valahol sajnálom,valahol viszont......tudták hogy beteg és fegyvert venni....ááá nem lennék a helyükben.

Ja kedves kérdező remélem időközben megtaláltad a monogrammot mert a net tele van vele.

2009. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!