Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek Dr. Tuza...

Mi a véleményetek Dr. Tuza Péterről? Ő védte Bándy Kata gyilkosát.

Figyelt kérdés
Én megvetem őt, és kívánom azt, hogy kerüljön olyan helyzetbe, mint amilyen helyzetbe Kata szülei kerültek.
2013. aug. 31. 20:09
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Na mindegy ez nem egy fórum majd a moderátor törli. Nem tudom észrevetted-e, hogy nem a kérdésre válaszolsz, gyűlölködsz, sértegetsz, provokálsz, súrolod a rasszizmus alsó határát, előítéleteid vannak, holott nem is ismersz.Miután ember vagyok ,és fajtádat használsz, a rassz meg fajtát jelent, az én emberfajtámat, rasszomat sértegeted, csak azért mert nem egyezik a véleményem a tiéddel.Magadat, a saját véleményedet felsőbbrendűbbnek érzed a megnyilvánulásod alapján.Tipikus.Bennem látod saját nácizmusodat..Tipikusan értelmezhető a ,,nagy szavak ezek egy kis embertől'' mondatra.Ilyen reakcióra számítottam. Ehhez nem kell Ph.D.Tele vagy feszültséggel.Igazából ma már sajnos mindenki.Ennek ,,üzleti'' okai vannak mondjuk így. Nyugtasd meg a lelked kicsit.Ezt jó szándékból mondom.Hátha sikerül megérteni a traumát, ami lehet, hogy csak egy önértékelési probléma egy buta élethelyzet miatt, amiről nem te tehetsz.Lehet gyengének érzed magad, és ezért megelőzöd a támadást támadással.Emberi, etikai oldalról próbáltam értékelni az ügyvédurat, te pedig jogi oldalról.Ezért nem egyezik a véleményünk.Ennyire egyszerű.Ettől még mindkettőnek van realitása.A jognak pedig illene etikusnak lenni.Az a probléma, hogy én értem a dolog jogi oldalát mint procedúrát, de te nem akarod megérteni az etikai oldalát, mivel úgy nem adhatnál hangot felsőbbrendűségednek.De ez rám is igaz, mindjárt kifejtem.Ne haragudj, bevallom nem vagyok pszichiáter, de már régóta figyelem az emberi társadalmat, az embereket és az ilyen kérdések mint ez, vagy pl Magyarországon a rassz kérdés érdekes vizsgálati témák.Direkt választottam ezt a kérdést, mivel bújtatottan ott van mögötte a rassz kérdés, ami komoly feszültségforrás nem csak nálunk, hanem az egész világon. Ne haragudj, hogy feldühítettelek, ezek biztos, hogy nem a rutin reakcióid, kicsit provokáltalak, mivel sejtettem milyen személyiség lehetsz(nem negatív értelemben mondom). Teljesen igazad van, az ügyvéd azt tette amit hivatása szerint tennie kellett.Ezért bérelték fel, és ügyesen reklámozta magát. A sikeres embereket sok esetben egy korábbi kiszolgáltatott élethelyzet vezérli, ill. a kiszolgáltatottságtól való félelem. Egy dominancia-probléma.Sajnos ilyen traumák vezérlik a nacionalizmust, a cionizmust, ami mindkettő az emberiség ellensége. Meg kellene érteni, hogy mind testvérek vagyunk. Valóban vannak embertípusokra jellemző különlegességek, pl cigányoknak jó a zenei érzékük, a zsidók jó kereskedők, okosak, a magyarok sokoldalú genetikai háttérrel rendelkeznek, a kínaiak dolgosak... Viszont minden embertípusnak van egy közös problémája:gyűlöli magát az embert. Mi sem jobb példája ennek, mint, hogy saját magát pusztítja. Kitalál izmusokat, vallásokat, bőrszínt, magasságot,bármit, csak hogy okot találjon gyűlöletére.Ezt a gyűlöletet szeretetre kellene váltani, az ember és természet szeretetére, és ilyen kérdések mint ez, fel sem merülnének.Az üggyel kapcsolatban: valószínűleg maga az elkövető is áldozat, ezért is drogozott, pusztította, és juttatta börtönbe magát. Esetleg így próbált meg ő is 15 perc hírnevet szerezni.Ezek csak találgatások, de mind az önértékelési problémánál gyökereznek, amit a dominanciaverseny szül, ami a szexualitásból ered ami meg ki tudja.. lehet a fenevadtól:)..Ezért is oltogatjuk egymást, meg okoskodunk :) Én azt mondom lépjünk ezen túl, fogjunk kezet gondolatban, és mindenki boldog lesz..És tényleg ne haragudj ezek miatt, kicsit magam is elsodródtam a helyes iránytól.Már magával a kérdéssel is kár volt foglalkozni.Azt hiszem erről az az ügy jut eszembe amikor Amerikában egy házaspár megbocsátott a lányuk gyilkosának, és az sírva fakadt. Egyébként pedig a nácizmusban is igazad van. Nem a szó szerinti értelmezésében, de abból a szempontból igen, hogy igazából minden egyes ember potenciális rasszista.Még az egyformák is.Legjobb példa erre Észak és Dél Korea.Szinte ugyan azok, még is egymást teljesen idegennek látják, és nyírják.Béke
2013. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy tuza péter ezért vette át ennek az ürüléknek a védelmét: úgy vélekedett, hogy ha sikerül enyhítenie ennek a retkesnyakú, döglött kutya seggéből való szarcsimbóknak a büntetését , onnantól ő még nagyobb "sztárügyvéd" -nek fog minősülni.


Elég vastag a bőr a pofáján, ha még ma is képes tükörbe nézni. Én is azt kívánom neki, minden rossz szándék nélkül - és bárkinek, aki bármi formában védi ezt a tróger kéjgyilkost, ezt a mocskos, undorító férget, és persze azoknak, akik még celebet is csinálnak belőle - hogy egyszer kerüljön hasonló helyzetbe, mint Bándy Kata szülei.


Ezt az undorító gyilkos végbélterméket én fognám a majomfejű anyjával - amiért ilyen "gyereket" "nevelt" -, csupaszra vetkőztetném mindkettőt, egy szöges korbáccsal véresre, halálra korbácsolnám őket, aztán miután kimúltak, mindkét dögöt korcs kutyák és disznók elé vetném.


Ebben az országban kb. minden jóérzésű ember ezt kívánná. Mégsem a többség akarata teljesül - helyette fizethetjük 40 évig a nem kevés adónkból a wellness börtönben való üdülését és hizlalását, ajnározását ennek az aberrált torzszülöttnek.

Hányingerkeltő, hogy mindez demokrácia címszó alatt megy.

2014. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!