Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek Dr. Tuza...

Mi a véleményetek Dr. Tuza Péterről? Ő védte Bándy Kata gyilkosát.

Figyelt kérdés
Én megvetem őt, és kívánom azt, hogy kerüljön olyan helyzetbe, mint amilyen helyzetbe Kata szülei kerültek.
2013. aug. 31. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ez a munkája, és jól végezte el a feladatát (sajnos).

Neki ebből lesz pénze, ezek után valószínűleg még több és még több lesz neki, és ő lesz Ruttner helyett a sztárügyvéd.


Függetlenül attól,hogy helyes e amit tett én nem ítélem el, erkölcs ide vagy oda, így ő járt a legjobban. (Pénz+hírnév)

2013. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Egy ügyvédnek ez a dolga, és mindenkinek jár a jogvédelem.
2013. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%

Én azt nem értem, hogy ki fizette?

Vagy csak a hírnévért vállalta és nem pénzért?

2013. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kérdező te ugyanaz vagy, aki az előző ilyen kérdést is kiírta és folyamatosan értetlenkedett akkor is, amikor már a tizedik ember próbálta a fejébe verni, hogy az ügyvédnek semmi köze a védencéhez a munkáján kívül.


Mi a véleményem róla? Csökkentette a védence büntetését, tehát egy jó ügyvédnek tűnik. Ennyi.

2013. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Én megvetem őt, és kívánom azt, hogy kerüljön olyan helyzetbe, mint amilyen helyzetbe Kata szülei kerültek.

Pedig nem ő,hanem a BIRÓ aki hozta az enyhébb ítéletet!!

2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Csökkentette a védence büntetését,

Fentebb írtam,nem ő.

2013. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Az egy dolog, hogy a bűnöst megveted - bár ahhoz sincsen sok közöd, hiszen nem te vagy a sértett, ítélkezni pedig nem neked kell. De az, hogy mindenkit megvetsz, akik a bűnös ELÍTÉLÉSÉBEN részt vettek?! Szerintem neked kéne egy jó szex!!!
2013. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéd , neki ez a dolga, ezzel keresi a kenyerét.


Biztos, neki sem volt kellemes védenie ezt az ember.


Ahogy szokás mondani, ha valaki ügyvéd akar lenni, ahhoz jó erős gyomor, acél idegek kellenek és annak a gyomornak mindent be kell venni.


Ez épp olyan, mintha a pénztárost hibáztatnád azért mert a plazma TV amit vettél karcos.

2013. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Az összes ügyvéd egy féreg, aki egy egyértelműen bizonyítható gyilkost/pedofilt/erőszakolót véd.
2013. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az asztalos székeket csinált, az ügyvéd ezt. Ilyen egyszerű, van aki jól végzi a munkáját és van aki nem, Tuza jól végezte. Te kérdező meg, de mind1 is, mit várjon az ember.
2013. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!