Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek Dr. Tuza...

Mi a véleményetek Dr. Tuza Péterről? Ő védte Bándy Kata gyilkosát.

Figyelt kérdés
Én megvetem őt, és kívánom azt, hogy kerüljön olyan helyzetbe, mint amilyen helyzetbe Kata szülei kerültek.
2013. aug. 31. 20:09
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
25%
9 így van. A ügyvéd védje az ártatlant.Aki a gyilkost védi maga is bűnös. Mi az, hogy ez a munkája? Az a munkája, hogy ártatlanul ne kerülhessen senki se börtönbe, ne tudjanak a bűnözők átverni senkit. Ebben kellene jogi segítséget nyújtania.Nem pedig fordítva. Plazma tv hasonlat? Te sem vagy egy hasznos része a társadalomnak.Azt az ügyvédet, aki egyértelműen bizonyíthatóan aljasságból elkövetett gyilkosságban védelmet vállal, azonnal el kellene tiltani a praktizálástól, és mellécsukni az elítéltnek.Ennyi.Gyilkost védeni? Normális vagy te?
2013. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 bakur12 ***** válasza:
25%
Ha 101%-ban bebizonyosodik, hogy valaki megol szandekosan egy artatlan embert, annak nemhogy ugyvedet nem adnek, de levegot se. Tuza Peter ezzel akart felhajtast maganak, ami nem egy erkolcsos dolog, de altalaban az ugyvedek nem arrol hiresek, hogy milyen huu de jo emberek, kiveve azt a nehany keves becsuletest. De gaz bizonyitott gyilkosok megvedesebol keresni a kenyerrevalot, meg azzal nagyarcoskodni, hogy sikerult lefaragnia a buntetesbol. Erkolcs 0, ez a velemenyem rola.
2013. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

11: bár a te fajtádnak a racionális érvek a leggyűlöltebb ellensége, de azért megpróbálom elmagyarázni a helyzetet a fafejednek is.


A perbe fogás lényege a bűnösség megállapítása, még akkor is, ha 10 szemtanúval, 3 kamerával élőben közvetítette a tévé azt, hogy gyilkol. A jogi procedúra állapítja meg a bűnösséget. Nem te, nem a kuruttyturulok, nem az áldozat anyukájának a kölyökkutyája, aki most gazdi nélkül maradt.


Jogi szempontból értelmezhetetlen marhaságot mondasz azzal, hogy előre tudható a bűnösség, ilyen nem létezik, csak a te fejedben. Az egyértelműen bizonyítás maga a per, nem a te hőzöngésed.


Természetesen azt mindketten tudjuk, hogy a saját javasolt folyamatodat kizárólag olyanokra alkalmaznád, akik SZERINTED bűnösök. A cigánygyilkosok esetén mennél hőzöngeni az emberi jogokért és az esélyegyenlőségért, ez nyilvánvaló :)


Az ügyvéd meg reklámozza magát, de ezt az előző, a kérdező által pár napja kiírt ugyanilyen kérdésnél is vagy öten próbáltuk beleverni a hozzátok hasonló hülyék fejébe. Tudom, hogy összeesküvéselméletekben meg konteókban hinni sokkal izgibb, de tény, hogy Tuza felismerte, hogy ingyen reklámozhatja a nevét az ország összes tévéjében, főműsoridőben azzal, ha elvállal egyetlen védencet önként. Ha ez nem okos befektetése a tudásának, akkor nem tudom mi az.

2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Komplikato ***** válasza:
90%

"Az összes ügyvéd egy féreg, aki egy egyértelműen bizonyítható gyilkost/pedofilt/erőszakolót véd."


Te nem vagy normális. Pont azért kell ügyvéd, mert csak a mesében van egyértelmű ügy. meg azért, hogy ne lehessen mondvacsinált üggyel valakit csak úgy eltüntetni és eldugni egy börtön mélyére.


Mióta bevezették az USA-ban a modernebb DNS teszteket 2005-2007 környékén egy rakás elítéltről derült ki, hogy nem is ők voltak, de sok esetben még a rassz sem stimmelt, pedig őket és "egyértelmű" bizonyítékok alapján csukták le.

2013. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

"Te nem vagy normális. Pont azért kell ügyvéd, mert csak a mesében van egyértelmű ügy."


Ja csak miután a kérdésben említett féreg elismerte a bűnösségét, ez a szintén féreg tuza péter még azért kardoskodott, hogy lefaragja a büntetését egy alávaló gyilkosnak.

Szerintem te nem vagy normális.

2013. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a protokoll, hogy akkor is jár ügyvéd, hogyha bevallotta a bűneit az a bűnös.

Ez már nagyon, nagyon régóta így működik.


Én is kötelet akasztanék a nyakába és az első lámpavasra feloperáltatnám , de sajna nem lehet.


Az ügyvéd akinek a neve elhangzik a médiában, annak biztos lesz még dolga bőven.Hisz ezzel hírnevet szerez.

2013. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
13:nem tudom észrevetted-e, hogy te fajtádozol, te bélyegzel meg rasszizmussal, neked vannak előítéleteid. Szó sem esett a gyilkosról, sem a származásáról, sem a roma gyilkosságokról. Neked komoly mentális problémáid, fóbiáid vannak.A racionális érvekről meg: Szerinted ha mindenki ilyen racionális lesz mint te, milyen világ lesz ez? A fajtádozás miatt meg erősen gondolkodom, hogy beperellek. Remélem van egy jó ügyvéded.
2013. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hajajj, nagy szavak ezek egy kis embertől!


Az, hogy te mit látsz bele abba, hogy én azt mondom, hogy a "fajtád" az a te személyes gondod :) Írtam én azt, hogy milyen fajtának tartalak? Leírtam a roma, rasszista, stb. szavak egyikét is? Csak te képzelegsz és hőzöngesz, a fajtádhoz hasonlóan és gondolom mentálpszichológiai szakember is van minimum egy Ph.D-vel, hogy meg tudd állapítani, hogy fóbiáim, problémáim vannak amiért neked nem tetszőt írtam. Ja várj, ez is csak a fajtád jellemzője, büdös náci.


Puszi.


U.i.: kérlek menj el beperelni és utána írd meg milyen érzés volt kifizetni 10eFt-t egy ügyvédi megbeszélésre azért, hogy megtudd, hogy nagyon nem itt kezdődik a perelhetőség alsó szintje :DD

2013. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"ügyvéd egy féreg, aki egy egyértelműen bizonyítható"

És ezt hogy bizonyítod be ügyvéd nélkül??Tárgyalási úton akkor az ügyész azt mond amit akar,a bíró hogyan hozhatna ítéletet?

2013. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Az ártatlan embereknek vannak jogai,akik nem bűnöznek,hasznos tagjai a társadalomnak.A gyilkosoknak nincsenek jogai (nem kéne lennie),nekik halálbüntetés járna egy normális országban.Sajnos az EU tiltja.
2013. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!