Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet kisemmizni egy gyereket...

Lehet kisemmizni egy gyereket az örökségéből?

Figyelt kérdés
Ez a gyerek ugy született ,hogy a párom nem is akarta,sőt nem is tudta (átverte a nő),hogy terhes.A páromnak nem jelentett semmit,csak szexet akart a nőtöl,a hölgy tudta van neki családja a páromnak.De a högy sokáig zaklata ,hogy szerelmes belé stb..A páromnak a végén menekülni kellett elöle!Megcsalt vele az tény ,de nem tudta utána lerázni a nőt,a végén ö miatta kellett elköltöznünk,meg munkahelyet változtatni,a házasságunk alatt született a gyermek,de a hölgynek volta akkor is élettársa,de volt DNS vizsgálat sajnos a párommé.Öt nem érdekli és nem is látogatja.Azt szeretném ha csak az én gyerekeimmé lenne minden!
2009. okt. 21. 08:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
O nem bujkál,de senkit nem ültettnek le azért mert nem fizet gyerektartást!Nem is foglalkozott a rendőr vele,kijött azt elis ment ,ennyi
2009. nov. 23. 17:08
 42/51 A kérdező kommentje:
Nem az én nevemen lenne a vállakozás te!Meg nem is a férjem nevén!
2009. nov. 23. 17:09
 43/51 A kérdező kommentje:
Még annyi van ügyvédünk is.Ö is azt mondta nagyon sok anyuka nem kap gyerektartást,a biroság meg nem tesz semmit
2009. nov. 23. 17:11
 44/51 A kérdező kommentje:
Miért olyan törvényszerű itt mindenkinek ha valakinek van valamilye azt köteles a saját gyerekére hagyni?Azzal ö rendelkezik.Akár felis élheti.Vagy odaadhassa az unokatestvérének is ha akarja.Egyáltalán nem kell ,hogy a saját gyereke öröküljön valakinek.Mindenkinek ez olyan természetes.Csak az örökséget várja mindenki.
2009. nov. 23. 17:15
 45/51 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz,bizony börtön jár a tartásdíj nem fizetéséért.

Cseréld le az ügyvédet,vagy csak kérd meg,hogy olvassa el a tavalyi törvénymódosításokat.

A vállalkozás meg tökmindegy kinek a nevén megy,fizetni kell mind a munkaadónak,mind a munkavállalólanak büntetést,ha lebuknak,már pedig le bukik az aki feketén dolgozik/tat.

Nagyon egyszerűek vagytok,azt kell mondanom.Szerintem meg az a felháborító,hogy ilyen buta emberek egyáltalán gyereket vállalhatnak.

2009. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis csemege,mi vár a férjedre.

2009. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Azért törvényszerű,mert ez a törvény.ha nem tetszik költözz el Indonéziába,vagy Szaud-Arábiába,otta férfi maga rendelkezik a vagyonáról.

Viszont itt Magyarországon felháborító,hogy

1:gyereket szülsz,aztán gondolom simán benyeled a pénzt,hogy egyedülálló vagy

2:a férjed nem gondoskodik a gyerekéről,tehát az állkamnak kell

3:a férjed feketén dolgozik,ergo nem adózik,nem fizet járulékot

tehát a MI dolgozó,rendesen adózó emberek pénzén játszátok az undorító játékaitokat.Felháborító!A ti fajtátok jutatta az országot oda ahol van,nem a cigányok.

2009. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Akkor márt ott lenne.De nem is foglalkozott vele a rendőr.Csak felvette a jegyzőkönyvet.Az semmi azóta sem.Az ügyvéd is azt mondta azért nem raknak senki rács mögé.Nem minden a törvény.A gyakorlatban másképpen van ám minden.
2009. nov. 24. 17:15
 49/51 A kérdező kommentje:
Kiegészités:A volt férjem dolgozik ha nem vetted volna észre,bár nemtudom meddig mert az egészségügyi állapota nem valami jó.A másik nem kapok semmivel sem többet mert egydül álló vagyok!A harmadik Nem nekem,hanem a kedves másik nőnek kellett volna meggondolnia magát kivel fekszik össze,mivel tudta ,hogy van családja,és azt is hogy nem fog minket elhagyni,mert semmi ilyet nem igért neki a férjem.
2009. nov. 27. 13:55
 50/51 A kérdező kommentje:
Ha meg igy felvállalta akkor rendezze ö a gyerekét ne a volt férjem,és az államon követelözön.A férjemnek ö csak alkalmi szexre kellett.De ezt tudta a nő is.Akkor miért gondolod ,hpogy én vagyok felelőtlen?nekem mi közöm hozzá?Semmi.
2009. nov. 27. 13:57
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!