Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet kisemmizni egy gyereket...

Lehet kisemmizni egy gyereket az örökségéből?

Figyelt kérdés
Ez a gyerek ugy született ,hogy a párom nem is akarta,sőt nem is tudta (átverte a nő),hogy terhes.A páromnak nem jelentett semmit,csak szexet akart a nőtöl,a hölgy tudta van neki családja a páromnak.De a högy sokáig zaklata ,hogy szerelmes belé stb..A páromnak a végén menekülni kellett elöle!Megcsalt vele az tény ,de nem tudta utána lerázni a nőt,a végén ö miatta kellett elköltöznünk,meg munkahelyet változtatni,a házasságunk alatt született a gyermek,de a hölgynek volta akkor is élettársa,de volt DNS vizsgálat sajnos a párommé.Öt nem érdekli és nem is látogatja.Azt szeretném ha csak az én gyerekeimmé lenne minden!
2009. okt. 21. 08:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Egyébként mint írtad néha nem fizet.Na azt kamatostúl be fogják rajta hajtani,úgyhogy mindjárt nem marad 100E-re ,amit neked utalhat,hacsak nem kíván éhenhalni.
2009. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
nemtudják!Mert nincs miböl neki.Nincs a nevén semmi-Afiewztése 50százaléka levan tiltval mivel több gyerekünk is van nagycsaládos vagyunk.Tehát nincs miböl az ügyvéd is ez mondta.Rádásul a csaj a munkahelyét sem tudja a páromnak.
2009. nov. 22. 21:05
 33/51 A kérdező kommentje:
füzetése akart lenni
2009. nov. 22. 21:07
 34/51 anonim ***** válasza:
53%

A munkahelyéről majd nyilatkoznia kell.Annak a gyereknek is fognak tiltani részarányosan,úgy mint a tieidnek.

Fogd már fel végre nagyon meg fogod ütni a bokádat.(nem is beszélve arról ennyi kavarás után a párod,ha megun piszok jó eséllyel fog indulni a gyerekekért.Aztán akkor majd fizethetsz te)

2009. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
De nem tudja csaj ,hogy hol dolgozik.A végrehajtó igy nem tud vele foglalkozni!Még jó nem egy biróságon van a mi meg az ö ügyük.Nekem is tudta letiltatni a végrahjtó a fizetését ,hogy megmondtam a munkahelyét,és cimét.Külömben nem is tudott volna mit kezdeni vele.Én utánam sem akpott anyu sose tiz fillért sem!Azt mondta mindig neki is a végrehajtó nyomozza ki ,hogy hol dolgozik,azt majd akkor tud kezdeni vele valamit.De ha véletlen mégis rájönne a csaj akkor majd eljönn onnan a párom ugyis családi vállakozásba szeretnénk kezdeni,ö majd nem lesz bejentvel.Tölem sose tudná elvenni a gyerekekket.Egy jó anyátol nem veszi el senki sem!meg ö nem is akarná,hisz ha olvastad odaadta a házát,meg mindenét nekem.Megvettem töle kp ban.
2009. nov. 23. 13:01
 36/51 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem az én ötletem volt a férjemmé,ez az egész!Azt mondja inkább éhen hal minthogy annak a gyereknek tiz fillért is adjon,anyira utálja
2009. nov. 23. 13:06
 37/51 anonim ***** válasza:
Jó anya?HOL?
2009. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
megcsinálni nem utálta azt a gyereket? Az egész kérdés undorító.
2009. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Gusztustalan, undorító az egész tényleg. Te is meg a férjecskéd is egy utolsó gazemberek vagytok, ha egy ártatlan gyerekkel így ki akartok tolni.

Egyébként ha nincs szerencséd, akkor a másik anyuka olvassa ezt a fórumot, magára ismer, és akkor neked annyi, mert itt mindent beismersz!

2009. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Nem kell beismerni semmit,ha apuka nem fizet,végrehajtó elöl bújkál,majd megy a rendőrség,megkeresi.Kap pár év letöltendőt,aztán lesegetheti a kérdező miből tartja el a nagycsaládját.

Egyébként jó ötlet a családi vállalkozás.Fizethet ő is meg az apa is,ha nincs bejelentve.

2009. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!