Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok gyújtogatásért?...

Mit kaphatok gyújtogatásért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Haverokkal szórakoztunk,este kb.9kor gyújtogattunk az utcán talált papírokat,plakátokat, egy lakos észrevette,ránk üvöltött,hogy menjünk vissza,majd ránk hívta a rendőröket.szerencsére nem találtak meg,elbújtunk.Csak az volt az egyetlen probléma,hogy az egyik haver látott minket,és beköpött,már ez pletyka ként terjed. rendőrrel jó a kapcsolatom,polgármester meg a közeli rokonom.Remélem csillapodni fog ez a dolog,és elfelejti mindenki.


15/F


2012. aug. 5. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem akasztófa.
2012. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Remélem egyszer egy hasonló mókás kedvű gyerek a ti lakásotokat gyújtja fel.

Komolyan, 15 évesen ennyi eszetek van???? Szánalmas vagy de tényleg.

2012. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
100 hogy roma a kérdező, ezért is írtam hogy: "akasztófa".
2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13: Á, akkor nem tudna helyesírási hibák nélkül írni, mert 15 évesen még csak hatodikos lenne.


De nekem az eszem megáll, hogy 15 évesen hogy lehet valaki ekkora felelőtlen idióta és ez jelenti nekik a szórakozást.

2012. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Elméletben már büntethető vagy. Jobb eséllyel bevisznek a rendőrségre a fejedre olvasnak dolgokat és ennyi. De még mindig nem téged fognak felelősségre vonni hanem a szüleidet, mivel még nem vagy 18.

Legközelebb gondold meg mit csinálsz.

2012. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!