Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Tescos vevőszólgálatot...

A Tescos vevőszólgálatot felelősségre lehet vonni?

Figyelt kérdés

tegnap voltama tescóban. Eltőrt a régi műanyag jégkockatartóm, ami egy műanyag lapocska ami kockalyukacsos, oda lehet betenni a vizet ami a fagyasztóban jégkocka lesz.


Kerestem a boltban, kérdeztem hogy jégkockatartót keresek, mert most a nagy melegben nagyon kellene, de nem találtam, megkérdeztem több különböző eladót, de egyik sem tudta. A vevőszólgálaton azt mondta hölgy hogy már régóta nem tartanak ilyet. Végül találtam az egyik eldugott sarokban. Oda vittem a hölgyhöz a vevőszólgálatnál, mire közőlte, hogy uram, de ez jégkockakészítő és nem jégkockatartó ! Hát, ő teljesen másra gondolt.


Ilyenkor milyen intézkedés foganatosítása idális ?


2012. jún. 24. 00:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne ezért felelősségre vonni?

Tévedett, félreértette, hogy mit akarsz. Előfordul mindenkivel, nyilván nem direkt volt.

Vagy talán te tévedhetetlen vagy??

2012. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy van akinek ez a legnagyobb bánata. Pereld be azért, mert nem tudja, hogy ha te kéket mondasz, akkor zöldet keresel.
2012. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, de ki fognak röhögni.
2012. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem keményebb kérdés lesz.."


Szerintem ez is eléggé ütős. xD

2012. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor inkább úgy írom hogy komolyabb kérdésre számítottam;)
2012. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
32%
Ha goromba vagy modortalan volt a hölgy - akkor szerintem nem kéne szó nélkül hagyni! Talán ezért is ilyen birka nép ez magyar - mert mindent lenyel. Volt tapasztalatom Németországban vásárolni - összehasonlíthatatlan a kiszolgálás (de gondolom a eladói fizetés is több ami szintén meghatározó). Ha pedig csak egy szimpla félreértésről volt szó és egyik félben sem maradt kellemetlen érzés - akkor nevetni rajta és kész.
2012. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen eladó havi 80 000 ezerért ül egész nap 1 pisi szünettel, te fárasztod a jégcsinálóddal és még fel akarod jelenteni, mert nem tudta, hogy abban a hodályban van eldugva egy darab. Egy kis empátia.
2012. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, Én is szerencsétlen vagyok, itthon űltem a meleg kánikulában egyetlen jégdarab nélkül és a teszkós néni nem volt hajlandó felkínálni a lehetőséget, hogy jégkockát készítsek magamnak, pedig azt a rohadt szériahibás garanciálisan cserélt hűtőt is tőlük vettem 75%-os akciósan.


Elmagyaráztam neki, hogy minek kell, nem volt képes adekváltan összeállítani a mentális képet az agyában, ami egyértelműen azt mutatta volna hogy a kedves eladónak mire van szüksége. Én nem eladó vagyok, vagy vevőszogálatos akinek észben kell tartania, hogy egy szó eltéréssel a vevőszolgálatos már képtelen beazonosítani a terméket.


Persze, nem arra gondoltam hogy feljelentem a teszkót, hanem hogy esetleg panaszt tenni vagy írni nekik, hogy más ilyen helyzetű jeget nélkülöző emberrel ne fordúlhasson elő ilyen csúnyaság.

2012. jún. 24. 12:37
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok erre mondani, hogy a meleg az agyadra ment, kedves Kérdező, vagy tényleg beteg vagy...
2012. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Tényleg elég szerencsétlen vagy,ha jégkocka készítő nélkül nem is tudtál magadnak otthon jeget csinálni.

A másik:ha már a részletekbe bocsátkozunk:szerinted a vevőszolgálatosnak,akik a nap 12 óráját abban a kis kuckóban tölti,honnan is kellene tudnia, hogy a háztartási osztály épp aktuális árufeltöltője hova is tette az egy db megmaradt jégkockakészítőt?

2012. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!