Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Tescos vevőszólgálatot...

A Tescos vevőszólgálatot felelősségre lehet vonni?

Figyelt kérdés

tegnap voltama tescóban. Eltőrt a régi műanyag jégkockatartóm, ami egy műanyag lapocska ami kockalyukacsos, oda lehet betenni a vizet ami a fagyasztóban jégkocka lesz.


Kerestem a boltban, kérdeztem hogy jégkockatartót keresek, mert most a nagy melegben nagyon kellene, de nem találtam, megkérdeztem több különböző eladót, de egyik sem tudta. A vevőszólgálaton azt mondta hölgy hogy már régóta nem tartanak ilyet. Végül találtam az egyik eldugott sarokban. Oda vittem a hölgyhöz a vevőszólgálatnál, mire közőlte, hogy uram, de ez jégkockakészítő és nem jégkockatartó ! Hát, ő teljesen másra gondolt.


Ilyenkor milyen intézkedés foganatosítása idális ?


2012. jún. 24. 00:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Te a tipikus unatkozó utcaembere vagy aki unalmában mindenkit feljelent. Keress hobbit vagy párt magadnak.


Amúgy a kérdésre a válasz nem.

2012. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 nem dávid ***** válasza:
85%
komolyabb dolgod nincs?
2012. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Végül is igaza volt a hölgynek.

Jégkockakészítő az amibe vizet töltünk,majd mélyhűtőbe tesszük,és a végén a fagyott jégkockákat vesszük ki.

[link]

A jégkockatartó mást jelent.

[link]

2012. jún. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menny vissza és szerezz be egy bojlert is.
2012. jún. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
ha hibáznak és bunkók stb felelőségre lehet vonni simán, de nem ezért. Ha megteszed kinevetnek, és szánalmas is lennél ha ilyenen fennakadsz. De te dolgod, ilyen emberek is vannak mint te...
2012. jún. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben az a standard eljárás, hogy veszel a jégkockatartód mellé egy kötelet és felrántod magad.
2012. jún. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Hát ennél nagyobb sérelem soha ne érjen
2012. jún. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az a legideálisabb ha a megszerezett jégkockakészítőddel csinálsz sok sok jeget és lehűtöd magad!!!
2012. jún. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a gondodat.Meg a környezetedet,sajnálom.
2012. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem keményebb kérdés lesz..
2012. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!