Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Fidesz most betiltotta az...

A Fidesz most betiltotta az abortuszt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 7-es! És mi okod van rá? A saját önző kényelmed?
2012. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

11.

Vagy hogy enni adjon a meglévő kettőnek.

Régi vicc:

Jönnön csak be komám! Ahol hatan éheznek, a hetedik se lakik jól!

2012. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha meg később fordul rosszra az anyagi helyzet, akkor meg kell ölni a kisebbet a kettő közül is, hogy a nagyobb-nak jó legyen...
2012. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
75%
Kedves 11 és 13. Halálra röhögtem magam tőletek, így megkímélem magam az abortusztól, jó lesz? Egyébként kedves nagyokosok: hála az államnak nincs módómban felnevelni egy harmadikat, aki egyébként - valószínűleg nem fejlődne normálisan, mivel a petezsák alatt van egy vérrög. De azért kösz, hogy ti tökéletesek vagytok, és ítélkezhettek. Remélem nektek van vagy 12 kölkötök, akiket el kell tartanunk, mert ti mindent ingyen megkaptok....
2012. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 14!


1:Arra célzol, hogy megélhetési gyermekvállaló cigány vagyok? Na most én röhögtem magam halálra... Senki nem akar Téged bántani, ezúton is ne haragudj, ha így tűnt. Az abortuszt, mint cselekményt bűnnek tartani, meg a bűnös, mint személy felett ítélkezni NEM UGYANAZ. Fel nem bírom fogni, hogy miért nem lehet a kettő között megérteni a különbséget. Nyilván a beteg baba más kategória, ezt eddig nem mondtad, bár olyankor sem tartom helyesnek, de a legtöbben nem ilyen okból mennek, hanem kényelemből. Senki nem tökéletes, így senki nem is ítélkezhet a másik felett, de attól még TÉNY, hogy a magzat ugyanúgy egy ember, még ha kényelmesebb is ezt tagadni. Mit jelent az a nem tudnád felnevelni? Konkrétan és szó szerint éheznétek, vagy csak nem tudnál neki menő cuccokat venni? Akkor meg kell ölni? Azt kéne megérteni, hogy az anyagi helyzet SOHA nem lesz kiszámítható. Hiába vállal valaki jó anyagi körülmények közt gyereket SOHA nem lehet benne biztos, hogy 10 év múlva is jó lesz.

2012. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
44%
Kiszállok! Fölöttem senki ne ítélkezzen. Nem fogok kereseti igazolást benyújtani, hogy eldöntsétek, gyilkos vagyok-e. Mindenki a saját helyzetét ismeri alaposan. Mindenkinek szíve joga. Csak valamikor ésszel és nem szívvel kell gondolkodni. Na, ez olyan helyzet...
2012. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt van bőven 12 hét alatti: http://www.youtube.com/watch?v=FE_9-IYcHLQ
2013. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!