Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért azok csalnak inkább a...

Miért azok csalnak inkább a BKV járatain, akik megtehetnék hogy megvehetnék a jegyet, de még sem teszik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 09:53
1 2 3 4
 11/34 tetris ***** válasza:
36%
Azért szoktam lógni a buszon, mert véleményem szerint nincs arányban a jegy ára a szolgáltatással. Mifelénk nap közben 20 percenként jár a busz. Hiába van kint a menetrend, a legtöbbször nem akkor jön a busz, amikorra ki van írva. Ha végül hosszas várakozás után megérkezik tömve van, és undorítóan mocskos, lestrapált a jármű. Ezért szerintem nem éri meg az árát.( Nekem 4 megállót kellene mennem vele, ami gyalog hosszú, de busszal rövid távolság. )
2011. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
80%

Ez a hozzáállás a probléma györkere.

Nem veszek jegyet, mert szarok a buszok --> nem lesz bevétel fejlesztésre és új buszokra --> szarok maradnak --> kezdhetjük elölről.

Ezért kell kiszűrni a bliccelő utasokat, nélkülük kevésbé lennének terheltek a járatok is, és nem amortizálódnának le olyan hamar.

2011. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Azt hiszi, hogy csak azért, mert gazdagabb az átlagnál, bármit megtehet.


Kutatók egyébként összefüggést véltek felfedezni a vagyon mérete és a szociális érzékenység között...

2011. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 tetris ***** válasza:
37%

Vajon ha mindenki, mindig, rendesen váltana jegyet, és lukasztana az megoldaná a BKV gondjait? Sűrűbben járnának a buszok és korszerűbbek lennének?

Tényleg ezen múlik?

2011. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem csak ezen múlik, de jelentős tényező. Ezen felül például rongálni sem szabadna.

Általánosságban pedig, mint már korábban említettem, ez egy szolgáltatás, aminek ára van. Ha használod, fizesd ki az árát, vagy ha nem akarsz fizetni, akkor ne használd. Mint bármi mást.

2011. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 tetris ***** válasza:
26%
Igen, tökéletesen igazad van, de az a helyzet, hogy én sajnálom kilukasztani azt a drága jegyet arra a négy megállóra. Ráadásul ha még 20 percet álltam a megállóban előtte.
2011. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát azon nem tudok segíteni, ha sajnálod kifizetni, bármit is mondanék a szabályokról. Ezért alkalmaz ellenőröket a BKV.

De ha 20 percet tudsz várni a buszra, akkor le is sétálhatod azt a 4 megállót, egészségesebb is.

2011. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

akkor mostantól ha a teszkóban túl hosszú lesz a sor, ne is várd meg, zabálj ki mindent a kosaradból, felesleges fizetned érte...


ezért tart itt ez az ország...

2011. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 tetris ***** válasza:
25%
Belátom, igazatok van amikor ostoroztok, de én még mindig úgy gondolom, hogy a BKV által nyújtott szolgáltatás nincs arányban a jegyek árával. Szerintem a fele is sok lenne.
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tetszik, ne használd.


De a bliccelés lopás.

2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!