Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják a cigányok...

Miért gondolják a cigányok azt, hogy bármit megtehetnek és még felelősségre sem vonják őket?

Figyelt kérdés
Nem tisztelek semmit és senkit,se embert, se törvényt! Sőt még nekik áll feljebb, amikor kérdőre vonják őket valami miatt? (Akinek nem inge, nem veszi magára)
2008. júl. 3. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

én nem veszem magamra,viszont: atörvény az törvény!!!

nem hinném,ha valaki büncslekményt követ el,nem vonjàk felelösségre,legyen az bàrki.

egyébként a börtönökben a többség cigànyokbol àll,tehàt nem hiszem,hogy nem lettek volna felelösségre vonva.ha kiskorura gondolsz ott nem tudnak mit tenni,maximum intézet,ahonnét azzonnal ki is szöknek,de a gyerekeknél nem hiszem hogy csak a cigànyok követnek el rosszat,(bàrcsak egyedül ök tennék)akkor màr rég ki lettek volna irtva)

de sajnos mindenki követ el hibàt ,bünt,és a törvény vonatkozik mindenkire egyformàn.

ha arra gondolsz hogy beszologatnak,akkor nem kell meg hallani,ha arra,hogy verekednek,hàt jelezd a rendörségen(akàr lopàst is)ha neked van igazad,akkor ellesznek itélve,higgy nekem!

2008. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Elnézést! Igazából arra gondoltam a kérdés megfogalmazásánál, hogy miért nevelik a gyerekeket eleve úgy, hogy a gyerek azt érezze, bármit megtehet. (5 éves kis gyerekek olyan szinten káromkodnak, szidják az embert, hogy még egy felnőtt szájából sem tűrném el... stb).
2008. júl. 3. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen és beszolnak, lopnak, meglincselik az embereket...

Egyébként azért csinálják mert megtehetik, én nem adnék nekik segélyt sem dolgozzon érte vagy menjen el.

Lemínuszolhattok, nekem van igazam, sajnos

2008. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Csakhogy a törvény nem ismeri a "cigány" szót. Nem különböztethet meg embereket semmilyen faji vagy származási szempontból.


Az pedig egy dolog, hogy a segélyre jogosultak többsége cigány. Hisz ők élnek legtöbbször olyan körülmények között.


Azonban bárki kerülhet olyan helyzetbe. Akkor ő se kapjon semmit, hiába dolgozott, fizetett adót, stb?


A segély legyen segély, inkább munkát biztosítsanak nekik.

2008. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%

Azért viselkednek így, mert megtehetik.. azt látom, h már nincs kontroll.

Nem vagyok rasszista..sőt..de ha ezt

[link]

megnézitek..szerintem minden értelmes magyar ebernek ökölbe szorul a keze..

és sajnos ez egyre durvább..

2008. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: Kérlek szépen azért hiszik mert a mindenkori politika adja alájuk a lovat. Valljuk azért most már nyilvánosan be, hogy ők elméleti és gyakorlati síkon is többet megtehetnek, több jogsértést követhetnek el felesőségrevonás nélkül illetve gyengébb felelősségre vonásra számíthatnak. Sajnos a diszkrimináció átcsapott a ló túloldalára és magyar honban az indiai van otthon a magyarral szemben ez szomorú:( S van támogatottsága is..
2008. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Maria Terezia is probalta oket iskolazni ...erdekes hogy minden orszagban veluk van a gond es nem a nemet kissebseggel.ha a ciganyok nem leteznenek 80%al javulna a kozbiztonsag es 60%al a buncselekmenyek szama ,tudomasom szerint, csokkenne.
2008. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok!


14 éves vagyok! Engem is aggaszt ez a helyzet. Elmesélek egy történetet. Amikor ovis voltam , (nme mondom egész értelmes kölyök voltam) volt egy osztálytársam. Cigány volt, és a Lakatos név nekem nem jelentett semmit. De ahogy fejlődik az ország, egyre jobban azt látni hogy eldurvulnak a dolgok. Gondolom sokan látták azt a videót a népszerű videómegosztó oldalon, hogy 120 centi tömény erőszak. Egy cigány gyerek késel meg embereket és elveszi apénzüket! Hogy lehet az hogy egy gyerek aki még nincs 14-se meg tud szökni fogvatartásból. szóval a történetet hogy folytassam, nekem nem tűnt fel az hogy cigány tök jól elvoltam vele semmi bajom nem volt. És múltkor találkoztam vele a HÉV-en és eszembe jutott, "jé télleg hát lakatos **** és akkor jöttem, rá hogy ez elég durva. Megmondom mi a baj. mindennek két oldala van. Azért nem szeretik sokan a cigányokat mert ilyenek. Addíg semmi bajunk nem volt velük amíg nem kezdtek el lopni csalni meg embereket verni ölni sarlóval kapával. Lehet hogy amit most leírtam hülyeségnek hangzik , de szerintem két oldalon kéne változtatni. MI nem fogjuk nem szeretni a cigányokat ha normálisak lesznek. A nagypapám azt mondta, hogy ez a Rendszerváltás előtt nem volt ( én nem tudom mi volt akkor mert még meg sem születtem) Csak azóta van ez amióta az Euba belépünk! Valamin nagyon változtatni kéne!

2008. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%

azért van akkora szája minden cigánynak mert ha a törvény őket büntetné akkor jönne mindenki jogy a kissebséget így meg úgy sértjük ezt utálom!!

ha egy roma csinál vmit nem gond ha egy magyar ugyan azt akkor az már tragédia

2008. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Édes apám rendőr volt, és az utcán volt mint őrzős.. és azért került hadbíróság elé, mert elkapott egy cigányt, aki kirabolt egy idősebb hölgyet. Apa Rasszizmus vádjával került bíróság elé, mert Lakatos Gazsi barátunk előadta hogy ő semmit nem csinált és a csunya rendőr bácsi odament és minden ok nélkül szájba verte. EZÉRT haragszom rájuk nagyon... senki ne vegye magára... csak gondoltam leírom... minden jót ^^;
2009. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!