Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az állam miért nem tiltja be...

Az állam miért nem tiltja be az alkohol, és dohány termékek forgalmazását?

Figyelt kérdés
Miért nem teszik büntethetővé a tartást, és átadást?
2011. szept. 5. 15:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt sok egyéb káros anyagról is kimutatták, hogy mértékkel még jó is. Pl a csokiról, kávéról, fűről, kokainról is. Csak sok ember képtelen ezt a bizonyos mértéket betartani. Tehát ez szerintem nem indok."


Az hogy szerinted mi indok nem fogja érdekelni a törvényhozást. Hidd el!

2011. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
44%

"Fű, kokain kis mértékben jó? XD Ember te melyik bolygón élsz?"


Minden bolygón jó. Ahogyan a koffein vagy a nikotin is. Kulcsszó itt a kis mérték és nem pedig a földrajzi koordináta.

2011. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%

"az egészségügyi és szociális rendszerhez (még jelenleg) akkor is jogod van, ha magadat teszed tönkre. ebből a szempontból van némi joga állambácsinak bizonyos magatartási módokat tiltani/szankcionálni."


Nincs. Az eü rendszerhez azért van jogom, te köcsög mert fizetem a TB-t. Nem azért mert nem kávézom.

2011. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól megvagyok kábszer nélkül. Nem dohányzom, csak amikor buli van, de akkoris alkohollal. A kábszer viszont be van tiltva, és az jól is van így.
2011. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy kitaláltak egy olyan fogalmat, hogy kábítószer? Még az alkoholt és a dohányt is tiltsák be? Már nem azért, de hogy jön valaki ahhoz, hogy megmondja nekem, hogy én mit csináljak saját magammal??? Amíg nem veszélyeztetem MÁS egészségét, addig ne mondja meg nekem senki, hogy mit csináljak!
2011. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
47%
a cigi átmérője megegyezik a golyóéval. ha háború lenne egyből átállnak a gyárak. ezért nem fog bezárni soha. a konzerv gyár sem fog, mert a konzervé meg az ágyú golyóéval egyezik meg..
2011. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!