Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/168 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező!


Mivel a fiad, ha jól értem továbbtanul ezért a tartási kötelezettség továbbra is fennáll. Amíg arra érdemtelenné nem válik. Sok oka lehet az érdemtelenségnek, de kizárt, hogy bármilyen bíróság elismerné a homoszexualitást ilyen oknak. Tehát akár utólag is leperelheti rólad a gatyád.


A lakáshasználat már rafináltabb kérdés, jelenleg van jogcíme ott lakni, ha egy rosszhiszemű albérlőt nem lehet csak úgy kitenni, akkor a fiadat sem lesz egyszerű. Ha erőszakkal teszed meg, akkor te jársz rosszul megint.


A dolog erkölcsi részére nem térnék ki részletesen, mert azt már sokan megtették, maradjunk annyiban, hogy a seggemben több keresztényi érzület van, mint benned. Pedig ateista vagyok.

2011. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/168 anonim ***** válasza:
97%

"Reggel beszéltem vele, azt mondta magától el fog költözni ,és nem fog követelni semmit tőlem. "


Na, ezek után legyen pofád azt mondani, hogy nem lett rendes ember a fiadból. Ő elfogad téged olyan homofób balféknek, amilyennek az apád nevelt.

2011. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/168 anonim válasza:
96%
AKÁRMILYEN AKKOR IS A FIAD MARAD !!!
2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/168 anonim válasza:
0%
te jó ég, mennyi gyökér.. nehéz lenne CSAK a kérdésre válaszolni? ítélkezés felsőfokon
2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/168 anonim ***** válasza:
92%

"nehéz lenne CSAK a kérdésre válaszolni?"


Tudod van az az eset, amikor már én is elvesztem a tárgyilagosságom.

2013. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/168 anonim ***** válasza:
95%

164: A kérdés az, hogy törvényesen kiteheti-e. A válasz az, hogy nem, nem teheti ki. És a törvény az erkölcsön alapszik, ebből írtam a szakdolgozatomat, tehát egymástól el nem választható. És az eljárásjogok lényege meg az, hogy nyilvánosan megszégyenítsük, aki törvénytelen dolgokat tett.

Itt ez tökéletesen megvalósult.


És hogy miért nem adunk zokszó nélkül korrekt tanácsot törvénytelen és embertelen cselekedetekhez, azt kéred rajtunk számon? Ez is egy igencsak pellengérre állítandó magatartás, meg is fogod kapni az itt íróktól a pellengért.

2013. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/168 anonim válasza:
94%
Igen, ha elmúlt 18 éves kiteheted, jogodban áll. Neki meg az áll jogában hogy visszamenjen akármikor. Ha tettlegesség történik, mondjuk megvered és ő feljelent akkor te kerülsz a törvény elé. Ha ő kezdi a verekedést, akkor ő. Mindketten felnőttek vagytok. Ha te veszel valamit és nem akarsz neki adni, de ő elveszi akkor lopott tőled és feljelentheted. Ha ő vesz valamit és elveszed, feljelenthet. Megegyezés kérdése az egész. Ha te el akarod zavarni, de ő nem akar menni, akkor abba marad a dolog. Erőszakhoz egyikőtök sem folyamodhat... vagyis igen, de ha valamelyikőtök a rendőrséghez fordul, lehet következménye. Ha el akarod üldözni és ő belemegy, mert nem bírja már otthon tovább akkor nem sokáig örülhetsz. Mert ő is oda van bejelentve hivatalosan, ha nem is megy haza, de örökös az ő lesz meg a lányod. Ház az övé is, meg a tiéd is meg a lányé is, meg a feleségedé is... Én elgondolkoznék azon kedves kérdező, hogy megéri e a fiadat iylesmire kényszeríteni, hogy hagyja el a saját házát. Erőszakkal lépsz fel és megsérül, akkor tehet lépést ellenes a hatóságoknál és börtönbe kerüsz ő meg haza megy és kisírja magát hogy az apjával idáig süllyedtek. Vagy ha dühében ő lezs erőszakos veled és bajod esik, te is ugyanígy cselekedhetsz akár és börtönbe juttatod. És majd te sírhatsz hogy a véred egy cellába van, míg te elérted a célod és eltávolítottad. Beteges az egész, nem normális család az olyan, ahol terror megy vagy lelkileg sérültek irányítanak vagy a gyerekek nem komplettek. Tudom miről beszélek. Verekedtem már családtaggal, de mi egymásról akkor se adnánk ki semmit a házon kívül. Csak ránk tartozik, se szomszédokra se mocskos rendőrökre nem. Nem tudom mit csinálnék ha az én fiam lenne így. nem normális dolog, hogy nem a lányokat szereti. Lehet agyonverném... tehetetlenségembe. Elfogadni ilyet nehéz. Megértelek kedves kérdező. Fogalmam sincs mi lenne a helyes megoldás nálatok, hogy rendeződjenek a kedélyek.
2013. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/168 anonim ***** válasza:
Mi lett a fiaddal azóta, kérdező? Veled lakik még? Elköltözött?
2020. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!