Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
 141/168 anonim válasza:
97%
Ez az ország sosem emelkedhet ki a sötét középkorból, amíg ilyen emberek vannak. Megáll az ész!
2011. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/168 anonim válasza:
92%

:D :D hát ez egy vicc, am kamukérdés :D

Egyébként sztem kiteheted de úgy tudom a gyereknek van vmi része az örökségből amit nem lehet kizárni szal kiteheted a házból, de ő meg jogosan követeli tőled akk a ház egy részét :P

Ja és anyukám mérnök :D Ezt dolgozd fel!

2011. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/168 anonim ***** válasza:
94%
ilyen nincs:D
2011. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/168 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen ember egyszerűen nincs..

Kérdező: emberileg, szülőként 0 vagy! ásd el magad!

Vagy inkább fogadd el a fiad.

2011. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/168 A kérdező kommentje:

Reggel beszéltem vele, azt mondta magától el fog költözni ,és nem fog követelni semmit tőlem.


"Mekkora gáz vagy kérdező, hogy szakmát akartál letetetni a fiaddal, ahelyett, hogy beírattad volna bölcsésznek. Fogadjunk, drogozni se hagytad, ugye? Mit képzeltél, majd unokát csinál? Az nagyon nem trendi. Szegény lányod sem térdelhet menő csokifiúk elé a diszkóban, sosem lesz így egészséges felnőtt nő, Született feleség. A feleségedet is sajnálom. Elvetted feleségül, holott tudhatnád, hogy az igazi nő szingli, az élet pedig a Szex és New York."


Igen, ez a világ leakarja rombolni a régi családi, és keresztény értékeket.

2011. aug. 13. 13:25
 146/168 A kérdező kommentje:

"Ilyen ember egyszerűen nincs..

Kérdező: emberileg, szülőként 0 vagy! ásd el magad!

Vagy inkább fogadd el a fiad."


Legszívesebben elásnám magam amiért nem tudtam a fiamból normális embert nevelni,pedig én mindent megpróbáltam,de nem akarom itt hagyni a feleségemet, és a lányomnak is szüksége van az apukájára.

2011. aug. 13. 13:29
 147/168 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, én nem vagyok keresztény, még csak semmilyen más agymosó vallás sem irányít engem, sem a családom, de a családi értékek továbbra is megvannak nálunk. Mindenki tiszteli és segíti egymást és nem utáljuk egymást a másik különbségeiért, pedig nagyon-nagyon különbözünk.
2011. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/168 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen apukára lányodnak sincs szüksége. A feleséged megnyugodna. Idilli család lenne három fővel. Legalább a fiad is " élhetne ".
2011. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/168 A kérdező kommentje:

"Ilyen apukára lányodnak sincs szüksége. A feleséged megnyugodna. Idilli család lenne három fővel. Legalább a fiad is " élhetne "."


Ez a te beteg világodban lenne idilli állapot.

2011. aug. 13. 16:11
 150/168 anonim ***** válasza:
97%

Az a világ beteg, amiben te élsz, kérdező. Legalább is a fiad számára mindenképpen.

Tök mindegy, mondhat neked bárki bármit, csőlátásod van és ostoba vagy, ezen ez nem fog változtatni. Tudod, én hiszek Istenben, annak ellenére, hogy nem úgy gondolkodom, ahogy te. És abban is hiszek, hogy Ő rád bízta a fiad, hogy így is szeresd, de te erre nem vagy képes. Ezzel viszont csak neked, egyedül neked kell tudni elszámolni, akár az életed során, akár azután.

A fiadnak pedig nagyon boldog életet kívánok - nélküled!

2011. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!