Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
 131/168 anonim ***** válasza:
95%
Kár volt itt időznöm és válaszolgatnom, úgy érzem én is, hogy ez csak cukkolódás! Ha nem, akkor itt más probléma van! Talán elmeorvos segíthet! Jó éjt!
2011. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/168 A kérdező kommentje:
Most megyek, mert még agyvérzést kapok miattatok.
2011. aug. 12. 22:27
 133/168 anonim ***** válasza:
96%

"Ő az egyetlen normális gyerekem, jól tanul, nem fiúzik,nem dohányzik, és nincsenek orgiái" ja persze ...attól hogy a fiad meleg még nincsennek orgiái



"Nem, nem lehet, egy igazi mérnök ember nem lehet homoszexuális, és egy erős férfi se."


na még egyszer: John Barrowman & Scott Gill ;)

2011. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/168 anonim ***** válasza:
94%
Most nem mondom ki amit gondolok mert a végén bekövetkezik.
2011. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/168 anonim ***** válasza:
96%

"Ő az egyetlen normális gyerekem, jól tanul, nem fiúzik"


Tehat azt gondolod, az a normalis, ha nem fiuzik. Értem.

Tehat a lanyod legyen leszbikus, mert az a normalis?

2011. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/168 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem sokat veszítene a világ, ha tényleg agyvérzést kapnál. Csak ha nem visz el a nagy kaszás, akkor szegény feleségednek kell majd pelenkáznia ha lebénulsz a hátralévő idődre. Mert az biztos, hogy a fiad helyében én egy pohár vizet sem nyomnék a kezedbe.
2011. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/168 anonim ***** válasza:
95%
Szegény lánynak apuciért kell rajongani.
2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/168 anonim ***** válasza:
94%
Úristen..azt írja térjünk vissza, ami a kérdés volt :D B*sszátok ki itt derült ki, hogy kamu minden, b*zd mennyi választ akarsz még rá kapni??? Sztem szedj kavinktont, mert 15 sec alatt elfelejted, amit válaszolnak...
2011. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/168 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, nálad kevés gusztustalanabb emberszerűséget láttam. A fiad százszor jobban jár, ha tényleg elkerül a közeledből, úgy legalább némi esélye lesz normális, kiegyensúlyozott életet élni, de amíg a közeledben van, addig biztos nem. Te meg csak gondold azt magadról, hogy te tökéletes vagy, hajrá.
2011. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/168 anonim ***** válasza:
32%
Mekkora gáz vagy kérdező, hogy szakmát akartál letetetni a fiaddal, ahelyett, hogy beírattad volna bölcsésznek. Fogadjunk, drogozni se hagytad, ugye? Mit képzeltél, majd unokát csinál? Az nagyon nem trendi. Szegény lányod sem térdelhet menő csokifiúk elé a diszkóban, sosem lesz így egészséges felnőtt nő, Született feleség. A feleségedet is sajnálom. Elvetted feleségül, holott tudhatnád, hogy az igazi nő szingli, az élet pedig a Szex és New York.
2011. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!