Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
 151/168 anonim ***** válasza:
95%

Én mérnöknek tanulok, és a te gondolkodásod teljesen irracionális a vallásosságoddal együtt.

Azért azt be kell vallani, nem rossz fake kérdés. A célját elérte vele, az biztos!

2011. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/168 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/168 anonim ***** válasza:
95%
Hú, de durva ez a kérdés, pedig csak egy-egy kommentet olvastam el belőle. Remélem, kamu, de akár az, akár nem, sajnos az ilyen sötét alakok miatt ítélik el az istenhitet az emberek.
2011. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/168 anonim ***** válasza:
83%
Hát persze h kamu.. Senkinek nem válaszol vissza, a beszologatós dumákra se reagál, szerintetek??? Nevetséges egy alak vagy! Sztem te vagy a búza b*zdmeg, nem a fiad, te töketlen balfék nyomorék gyökér g*ci :D
2011. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/168 anonim ***** válasza:
95%
Ha igaz , remélem a fiad elolvassa a hozzászólásokat.
2011. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/168 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell bántani "szegény Istenfélő" kérdezőt. Valamelyik pap megdugta, aztán most itt áll bosszút, pedig még élvezte is!
2011. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/168 anonim ***** válasza:
95%

a kérdező 08-12 22:22-es válaszára:


de igen lehet, én is az leszek, sőt vannak itt még leszbikusok és biszexek is, és ha hiszed ha nem nagyon jó emberek. Csak sajnálni tudom, hogy ilyen hülye, katonás felfogásod van.

2011. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/168 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy győztünk? A kérdező nagyon visszavonult!

Talán belátta, hogy nincs igaza, de a büszkesége nem engedi, hogy bevallja.

2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/168 anonim válasza:
95%

Ne éld bele magad, hogy győztünk.

Az ilyen "személyek" soha sem fognak megváltozni.

2011. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/168 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy kidobhatod, hátha már egyszer tiéd a lakás.


Bocsánat, csak egy szó ragadta meg a figyelmemet. Kereszténynek nevezted magad, de azt kell mondjam, attól, hogy valaminek hívod magad, még nem vagy az. Mert Jézus ezt mondta:


"Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok" (János 13:35)


Szóval kérlek, ne próbáld a hittel igazolni azt, hogy te magad nem tudod elfogadni a melegséget. Én pszichológusnak tanulok, és szerintem ott van a problémád forrása, hogy megkérdőjelezhetetlennek tartod édesapád kemény nevelését és elveit. Egy a baj: attól, hogy te őket igaznak véled, még nem feltétlen azok. Tudom, nagyon nehéz lehet ezt elfogadni, hisz láthatóan erre építetted fel az életedet. Ha láttál volna más nevelési elvet, összehasonlíthattad volna, és láthattad volna, hogy az apádé messze nem a legjobb. Megvan a maga erőssége, ha azt vesszük, mert a célja az erős férfi nevelése, de megvan a hátránya is, hogy nem alkalmazható minden esetben. Mert nem vagyunk egyformák. Vannak maszkulinabb férfiak, és vannak, akiknek nem jelent státuszszimbólumot egy megnyert verekedés, egy kocsi, egy motor, vagy az, hogy hány nem meleg fia van.


Kidobhatod a házból jogilag, ezt már többen megírták, de te mégis újra és újra szítod ezt a beszélgetést, tehát:

A) troll vagy, és csak kelted a feszültséget

B) Valóban egy olyan férfi vagy, aki képtelen elfogadni, hogy lehet, hogy nincs igaza.

Bármi is, ha úgy érzed, kinyitsz más meglátások felé is, vagy meg szeretnél változni abban a tekintetben, hogy nehezedre esik más véleményének átlátására, szívesen segítek neked privátban, írj nyugodtan.


István

2011. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!