Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
92%
21:20 vok. 21:22 Ugyan azt írtuk :D
2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 anonim ***** válasza:
12%

Én 36 éves nő vagyok.Van egy bátyám aki 41 éves most.

Amikor 20 éves volt odaállt apánk elé,és bevallotta hogy meleg.Apám és anyám sokkot kapott.Anyám összetört akárcsak az apám hiszen azt hitték a bátyám nősülni fog,családja lesz,unokák lesznek.Apám dühös lett.Ő még úgy nőtt fel,hogy melegnek lenni bűn,és a társadalom is kiközösíti a melegeket.

A nagy vita úgy zárult,hogy a bátyámnak el kellett hagyni a szülői házat.

Ma a bátyám még mindig meleg,nincs családja.Anyám összeroppant és több év kellett hogy talpra álljon.Sajnos így nekem is nélkülöznöm kellett egy darabig anyukámat..Ma bárki kérdezi annyit mond a bátyámról,hogy messze él,nem nagyon tudják mi van vele.

Apám olyan sokkot kapott,hogy képtelen volt elfogadni,feldolgozni az egészet.A bátyám költözése után 3 évvel meg is halt.Nem volt semmi fizikai baja.A lelke betegedett meg.Egyszerűen nem értette hogy akit ő férfinak nevelt,akinek mindent megadott miért a saját neméhez vonzódik.

Én megértem a kérdezőt..Nagyon sokan még ma sem képesek elfogadni ezt a dolgot.Lehet jönni genetikával vagy bármivel.Sok szülő nem képes feldolgozni,ás el kell fogadni ezt is..

2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/168 A kérdező kommentje:

Nem értitek ,hogy egy fiú gyereket nem lehet úgy kényeztetni mint egy lány gyereket, mert akkor ez lesz belőle, sokszor mondtam az asszonynak ,hogy ne babusgassa a fiamat mert ő nem lány.


Egy lány gyereknek viszont kell a kényeztetés, mert ők törékenyek, érzékenyek.

2011. aug. 12. 21:28
 84/168 anonim ***** válasza:
95%
Igen de a te szüleid generációja még máshogy nőtt fel-ahogy írod, manapság ezt már meg kellene tanulni elfogadni, boszorkányokat sem üldözünk már, ugye?
2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/168 anonim ***** válasza:
95%

21.26-os

Nagyon szépen levezetted a család tragédiáját.

Tudod az nem mindegy , hogy 21 évvel ezelőtt történt.

2011. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/168 anonim ***** válasza:
95%
Ááá, ennek a marhának beszélhettek! A jelek szerint úgy gondolja, hogy a lányokat kényeztetni kell, a fiúknak meg a "ridegtartás" a megfelelő. Valószínűleg őt is így nevelték, azért lett ilyen érzéketlen tuskó. Reménytelen eset.
2011. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/168 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés FAKEEEEEE :D :D :D Látszik, h az egész vitát szító céllal jött létre. :D
2011. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/168 anonim ***** válasza:
95%
Azt még elfelejtetted leírni, hogy az asszonynak is menni kell, mert Ő a hibás! Lassan magad maradsz!
2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/168 anonim ***** válasza:
96%

Mindegy hogy fiú vgy lány szeretet kell nekik,a lányokat babusgassuk a fiukba rúgjunk bele?Apámba bele is rúgott az apja ,sajnos meglett az eredménye csecsemőként falhoz vágott,verte anyámat,gondolom te is vered a felségedet.

Apám szeretet szót nem is halotta otthon soha.Pedig ha halotta volna,és az apja nem úgy nevelte volna ahogy,talán nem lett volna szar gyerekorom nekem se.


29N

2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:
96%
Arról a fiad nem tehet, hogy búza, de te viszont árpa vagy, majdnem ugyanaz, csak kicsit durvább... Jessszuss -.-"
2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!