Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/168 anonim ***** válasza:
94%
Jobb is lesz ha kirakod.Boldogabb lesz az élete.
2011. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/168 anonim válasza:
85%
Milyen apa vagy te? De most komolyan? Na, és milyen férj? A feleségedre fogod, hogy a babusgatás miatt lett meleg? Arról az a gyerek nem tehet! És ha bmi történik is a fiad marad! H az én apám lennél, úgy otthagynálak, és letagadnálak, mint a sicc! Az a legnagyobb csalódás a gyerek szemében, amikor az apa nem bírja elfogadni, ahogy van, akár legyen szó a nemi identitásról, vagy bmi másról. Pocsék apa vagy!!!! Rem. felnyílik a fiad szeme, és előbb hagy el téged, am meg... arra nem gondoltál, hogy ennek vmi oka is lehet? Leültél egyszer is beszélni a fiaddal? Mert nem hiszem, mert te az őszinteséget nem tudod értékelni, és igen, elég bátor volt a fiad, mert be merte vallani nektek, odaállt elétek, szal inkább segíteni kéne, mint hátrálni! Sz@r vagy...
2011. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/168 A kérdező kommentje:

"Sajnálom a fiadat. A lányodat is, mert ő még nem tudja, hogy mit kapott, de a fiadat nagyon"


Nekem igazából már nincs fiam, csak egy lányom, de őt nem kell sajnálni vele gyerekkora óta nagyon jó kapcsolatom van, és ő is rajong értem.

2011. aug. 12. 21:17
 74/168 anonim ***** válasza:
95%
Az én családom ugyan úgy kényeztetett engem, mint a tesómat aki FIÚ. Ez hülyeség, h egy lányt jobban kell kényeztetni. A kisfiút is lehet, csak máshogy. Neki szüksége lett volna rád. Nem mondom h a te hibád, mert nem. De az övé sem. Nyilván benne volt a génekben, de nem tudod milyen lelki torzuláson mehetett át, aminek ezernyi meg egy oka lehet. Csak próbáld megérteni. Nem akarlak csesztetni, de ne dob el. Ő a fiad.
2011. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/168 anonim ***** válasza:
95%
Jah gondolom h rajongtok egymásnak....AJJJAJ
2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/168 anonim ***** válasza:
91%
Én írtam azt a választ, hogy köpjön fel és álljon alá. Nem 18 éves vagyok, hanem 40, és nem tudom, hogy miért kellene virágos szép szavakkal illetnem a kérdezőt, ha ilyen agyament tahó. Lehet, hogy trágár módon fejeztem ki magam, de úgy tapasztaltam, hogy mindenkivel csak a saját szintjén lehet kommunikálni úgy, hogy meg is értse. Ő a jelek szerint nem egy észlény, ha nem fogja fel, hogy nem a gyereke tehet a nemi identitásáról. Az meg, hogy milyen világ lenne, ha a fiúkat is kényeztetnénk... a kisebbik fiam 11 éves, és igen, napjában többször megölelem, kap puszit, szoktam neki mondani, hogy szeretem, időnként még mindig kéri, hogy hadd aludjon mellettem, mert olyan jó érzés "anyázni". Emellett nem lányos, nem nyafka, mindent megszerel, fúr-farag, karatézik, bmx-ezik, deszkázik, kifejezetten a fiús dolgok érdeklik, pedig egyedül nevelem. Fel kéne fognod, hogy nincs összefüggésben a babusgatás, a szeretet kimutatása és a homoszexualitás között.
2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/168 anonim ***** válasza:
95%
Kiváncsi lennék a feleséged véleményére is. Ő is azt mondja, hogy nincs fia? Vagy meg se mukkanhat?
2011. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/168 anonim ***** válasza:
96%
Most virtuálisan szembe köptelek a "nekem már nincs fiam" kijelentésért. Sztem a lányod se szeret, csak nyalizik vagy fél. EGY ZSARNOK VAGY! SAJNÁLOM AZ ASSZONYT. :///////
2011. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/168 anonim ***** válasza:
96%
Mi az h nincs fiad???? Ne viccelj már! DE VAN. V nálad ilyen egyszerű kikerülni a körből? Mi vagy te, egy állat?
2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/168 anonim ***** válasza:
95%

Sztem a lányod se szeret, csak nyalizik,vagy fél.


Majd gondolom jól összevered szegény csajt ha ezek után szóba áll a testvérével.

2011. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!