Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/168 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a lányodból milyen ember lett, az sok mindenen múlik: hozott anyag, lelkierő, tehetség stb.


Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de a a lányod azért is lehet "különb", mert valósíznűleg ő pozítív anya (vagy/és apa-) komplexust hordoz - a te és az összes felmenőd pozitív aspektuát a női és férfi oldalról -, a fiad pedig negatív (anya és/vagy) apakomplexust. Lefordítom: a fiadban gyűlölöd tudattalanul az összes férfit, ha emellé még az apjától is ezt kapta, akkor nem csoda, ha "semmirekellő". Ha esetleg emellé van neki egy kis hozott gyengesége, akkor tényleg nem csoda, ha ott tart, ahol tart.


Én nem ítéllek el, mert nem ismerlek. De a helyedben alaposan elgondolkodnék azon, hogy mit tettem vagy mit sem azért, hogy a fiam olyanná lett, amilyen most és azon is, hogy mit tehetnék azért, hogy ezen javítsak.

2011. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/168 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt mondom, hogy nagyon nem értek egyet azzal, hogy valaki a fiát ki akarja költöztetni a lakásból,csak mert homoszexuális, na de ezek a válaszok, nem hiszem el,hogy felnőtt emberek képesek ilyen hangvételben megnyilvánulni.
2011. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/168 anonim ***** válasza:
4%
Komolyan ezt a sok trágárságot felnőtt emberek írták?? Szerintem nem..Szerintem a sok érzéketlen tinédzserek akik otthon hasonló beszédet kapnak a szüleiktől nap mint nap,így azt hiszik így kell kommunikálni másokkal is..Micsoda szánalmasak vannak itt...
2011. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/168 A kérdező kommentje:

De a fiamat csak nem fogom úgy kényeztetni ,mint a lányomat, nem?

Milyen világ lenne akkor...

2011. aug. 12. 21:07
 65/168 anonim ***** válasza:
96%
Ne lepődj meg hogy a lányodról kiderül majd a válóperén hogy hát ő mégis csak a saját neméhez vonzódik.
2011. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/168 anonim ***** válasza:
96%

Hát h is mondjam, nem arról van itt szó, h a fia szexorgiákat rendez minden pénteken!!! Erről egy szó nem esett, az a gondja a kedves apának, h a fia meleg! Nyilván nem orgiázik otthon, ha még csak most vallotta be, GONDOLKODJATOK MÁR!


ÉS MÉGEGYSZER A MELEGSÉG GENETIKA, NEM OLYANNÁ LETT ÉS NEM TEHET ELLENE SENKI SEMMIT.

2011. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/168 anonim ***** válasza:
96%
A fiúk sokkal érzékenyebbek lekileg és sokkal több szeretetre és babusgatásra van szükségük kiskorukban, h felnőtt korukat ne kompenzálással töltsék, szóval ezt spec. nagyon elcseszted, de nem emiatt meleg a fiad, emiatt max csak a kapcsolatotok lehetne rossz.
2011. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/168 anonim ***** válasza:
95%
Sztem el sem olvassa, amit írnak neki maradjunk ennyiben... ezek után is ha nem érti, akkor már tényleg én is látom h miért akarja kirakni..Menj csak a te fejed után csak nem értem minek teszel ki akkor ilyen kérdést..
2011. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/168 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt ember vagyok, és igen írtam h általában nem szoktam így megnyilvánulni, na de álljon már meg a menet. Azért egy 18 éves gyerekről beszélünk. Ő nem tehet róla, h milyen lett, és nyilván ezen még az apai szigor sem fog változtatni. Inkább támogatni kellene. Jó, elhiszem a kérdező most feldúlt, nem tudja hogyan kezelni a helyzetet, idő kell neki. De akkor is, azért vannak ennél rosszabb gyerekek, akiket nem dobnak ki. Ha meleg, akkor meleg. Am én sosem szívleltem a melegeket, de bajom sem volt velük. Máshogy mondom, nem rajongok értük, de el sem ítélem őket. Ők ilyenek. Közöm? Semmi. Biztosan nagyon nagy fájdalom és lelki törés lehet ez a szülőnek, főleg ha konzervatívabb nézeteket vall. De a gyereke, az az ő gyereke marad.
2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/168 anonim ***** válasza:
97%

Ó, az a baj, hogy a fiad meleg? Okai:


1. Genetika - amiről sem te, sem ő nem tehettek.

2. Anyai nevelés - nagyon-nagyon csúnya torzulás a lélekben, és ez kizárólag a nő hibája. Úgy szokták hívni, hogy a kisfiú pénisze anyukánál maradt - pszichésen. Anyuka nem engedte férfivá lenni, nem tükrözte a tőle különböző férfi-létet. Olvass utána a szakirodalomban.

3. Mindezek, plusz az apával való azonosulni nem tudás - vagy nem engedés hatása. Pl. apuka erősen kockafejű, akkor egy lágyabb és érzékenyebb fiú lehet homokos.

4. Nemi erőszak, vagy zaklatás eredménye, amely kisgyermekkorban történt.



Tudod, hogy Csajkovszkij is meleg volt? Házasságra kényszertíették egy nővel, két hétig bírta és majdnem öngyilkos lett. Mivé lenne a világ zeneirodalma Csajkovszkij zenéje nélkül? És Thomas Mann írásai nélkül?


Ha azért kidobsz egy embert, mert meleg, akkor kidobhatsz azért is, mert torz arccal született, vagy mert 80-as az IQ-ja. Forrest Gump anyjától kéne tanulnod - volna mit.

Sajnálom a fiadat. A lányodat is, mert ő még nem tudja, hogy mit kapott, de a fiadat nagyon.


Ha nekem lehetett volna fiam, és meleg lenne, mindnet megtettem volna azért, hogy segítsem; ha lett volna fiam és 80-as IQ-ja lenne, mindent megtetettem volna érte, hogy segítsek neki, amit csak tudok.

2011. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!