Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a fiam betöltötte a 18-at,...

Ha a fiam betöltötte a 18-at, törvényesen kitehetem a lakásból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/168 anonim ***** válasza:
84%
MÉG A BÖRTÖNBE IS LÁTOGATJA A FIÁT A SZÜLŐ.
2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/168 anonim ***** válasza:
87%
A helyedben már elsüllyedtem volna a sárgaföld alá...és nem, nem azért mert meleg a fiad, hanem mert megfordult olyasmi a fejedben hogy kilököd a lakásból.Hányni tudnék az ilyen szülőtől.Egyébként az anyja vagy az apja vagy?
2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/168 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan mi a gondod? Az, hogy meleg, vagy az, hogy válogatás nélkül jönnek-mennek a lakásban az idegenek? Mert ha az előbbi, akkor elég ronda dolog kitenni otthonról, attól, hogy meleg, még ugyanúgy a gyereked, nem változik semmi. Ha viszont átjáróházat csinál a lakásból, akkor meg tudlak érteni, én sem tudnék úgy élni - függetlenül attól, hogy fiúk vagy lányok mászkálnak a lakásban - hogy állandóan idegenekbe botoljak a fürdőszobában. Nyilván nem bánom, ha a fiam felhozza a barátait, barátnőit, de azt én sem szeretem, ha a saját lakásomban sohasem engedhetem el magam, mert mindig van ott valaki. Ha nem tudod megbeszélni a fiaddal, hogy vegyen vissza a vendégjárásból, akkor teljesen jogos, hogy menjen és béreljen egy lakást, ahol senkit sem zavar a jövés-menés és ott kedvére élheti az életét.
2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/168 anonim ***** válasza:
94%
Ha ki is dobod, remélem többet nem segít neked semmiben. Aki elítéli a saját fiát az nem is érdemel gyereket....
2011. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/168 anonim ***** válasza:
94%

B+, komolyan ezért akarod kitenni??? Jó hogy nem dobod el a gyereked, mert nem olyan szép, mint Leonardo Dicaprio, vagy nem elég magas...

Mit vársz tőle?? Legyen élete végéig magányos, soha ne ismerhesse meg a szerelem érzését, ne találjon társat, és szégyenkezve, boldogtalanul éljen le egy életet, mert a jó édes anyukája beleszól, kivel kefél???


Tudod mit, remélem amit 18 lesz, összeköltözik a barátjával, és lelép, mielőtt kidobhatnád.

2011. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/168 anonim ***** válasza:
85%

20:39 (aki linkelt)

A Kérdező csak képletes írta, hogy melegbár lenne a lakásból, mert gondolom meleg barátok jönnének ott össze. Te meg szó szerint vetted?

2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/168 anonim válasza:
94%
Nem kérlek számon, hogy milyen anya vagy. Megvan rólad a véleményem! Remélem a fiad kapcsol és még idő előtt elköltözik tőled!
2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/168 A kérdező kommentje:

"nandras válasza:


csak nem ugyanaz a kérdező, -amúgy szülőnek nemigen nevezhető emberszabású lény- aki valamelyik nap a fiát pofozta fel azért, mert bevallotta, hogy meleg..?"


Igen, én vagyok az.

2011. aug. 12. 20:43
 29/168 anonim válasza:
14%
Igen, de csakis azért mert meleg. Vigyázz mert más ok kizárva.
2011. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/168 A kérdező kommentje:

"Nem kérlek számon, hogy milyen anya vagy. Megvan rólad a véleményem! Remélem a fiad kapcsol és még idő előtt elköltözik tőled!"


Én az apja vagyok.

2011. aug. 12. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!