Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lehetőséged volna, hogy 1...

Ha lehetőséged volna, hogy 1 törvényt alkoss, amit azonnal el is fogadnak és életbe is lép, mi lenne az az 1?

Figyelt kérdés
Csak Magyarországra vonatkozólag.
2011. júl. 31. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
70%
hát 1 törvény sajnos nem lenne ,elég ,de én valószínűleg olyant alkotnék ami teljes mértékben a magyarok jogait szolgálja és védettséget ad a kisebbségekkel szemben továbbá a magyarokat helyezi előtérbe ,mivel ,ha már Magyarország ,akkor a magyaroknak legyen jó itt élni ne más betelepülő népeknek ,mint most
2011. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
48%
Lényegesen jobb közbiztonságot, és a hozzá kapcsolódó törvénymódosításokat. Ez az egyetlen komolyabb probléma ma Magyarországon.
2011. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
0%

Minden olyan személy aki a másik életére tör szándékosan azonnali halálbüntetésben részesüljön.

Ez alatt értem azt aki direkt emberek halálát okozta szánt szándékkal.

Ezenfelűl azokat is halálra ítélném aki felelőtlen magatartásával 3ember halálát okozza egy "balesetben"

Akkor a nagy értékben elkövetett lopások elkövetőit 20millió ft fölött.

Azokat az embereket akik hozzájárultak a Magyar állam pénzének elherdálásához.


Nem azt mondom ,hogy jajj mindenkit nyírjunk ki ,de aki tényleges életfogytiglant kap annak mi értelme ,hogy napi 3-5000ft ért el tartsa az állam a többi ember pénzéből?

Tudom ,hogy ez alkotmányellenes.......

Hogyha lenne egy ilyen törvény amit elfogadtathatnék 100% ban akkor kettő is lenne

A 2. pedig az lenne ,hogy a börtönök ne luxus börtönök legyenek hanem olyanok mint görögörszágban voltak.Voltam ott és láttam milyen is volt egy olyan börtön.Ez abból ált ,hogy 1 lyukat véstek a sziklába és ráccsal bezárták.A rabokat oda zárták 1 maximum 2 éven belűl pedig jobb létre szenderűlt.

Az ételt maguknak kellene megtermelni ,ha nem sikerül akkor éhen halnak...


Tudom ,hogy butaságok ,de engem ezek zavarnak a legjobban mert az emberek kockáztatnak inkább 3-4-10 év börtönt ,hogy ölhessenek ,vagy lophassanak ,de az életüket kizártnak tartom ,hogy kockáztassák.


Elnézést ,hogy ilyen hülyén gondolkodom..20/f

2011. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
62%
ingyen sör.
2011. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
55%
"ingyen sör" És akkor csodálkoznak sokan hogy itt tartanak?
2011. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
4%
az 2-vel előttem szólóval is teljesen egyet értek ,sokkal jobban meggondolnák az emberek mit tesznek ,ha lenne halálbüntetés
2011. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
52%
Magasabb minimálbér - VAGY - kétkulcsos adórendszer, hogy a gazdag kevésbé jól, a szegény kevésbé rosszul éljen
2011. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
56%

OFF:

kolopele valaki beregisztrálta a nevedet egy plusz szünettel, és elég gyökér kérdéseket tesz fel. Nem vagy a "szívem csücske", de ez bunkóság.

2011. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
73%
Én az oktatással kapcsolatos törvényt hoznék, miszerint valahogyan az oktatásba vissza kellene hozni a nevelést és a gyakorlatiasságot, mivel az oktatási intézmények alapvető fontosságúak az egyének szocializációjában, így már fiatal kortól kezdve a társadalom előrehaladását szolgáló értékeket lehetne az emberekbe nevelni.
2011. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
56%
Szigorú és folyamatos ellenőrzést vezetnék be mindenhol, legyen szó élelmiszerről, korrupcióról, közlekedésről. Ma mindenki azt csinál, amit akar.
2011. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!