Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem az orvost?

Beperelhetem az orvost?

Figyelt kérdés
Kézhez kaptam édesapám halálával kapcsolatosan az igazságügyi orvosszakértő véleményét, amiben az van, hogy az orvos tévesen diagnosztizálta édesapámat, a kórlapon azt írta, hogy nincs törés, közben a röntgenen mutatkozott a koponyáján törés. Ha ott megműtik, akkor reális esélye lett volna a teljes gyógyulásra. Az osztályra 7óra után (este) vették fel, 8:30-kor küldték át a psyhiátriai osztályra, ahol reggel 6kor halt meg.. Mint kiderült, a koponyatörése miatt. Ügyvédre nem tudom, hogy lesz-e pénzem, ha esetleg van esély arra, hogy megnyerjem az ügyet, akkor kitudom fizetni, de ha nem, akkor csak magamnak ártottam. Mennyi esélyt láttok rá, hogy ebből bármi is legyen? Nem hiszem el, hogy ilyen orvosok vannak az országban.. :(
2011. márc. 21. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 10 éves tárgyalássorozat várna rád. A végeredmény ügyvéd nélkül kérdéses. Van olyan, hogy a nép ügyvédje. Ott ingyen segítenek az embereknek. Próbáld meg.

sajnos, ma már ahhoz is szerencse kell, milyen orvoshoz jut el valaki.

Részvétem .

2011. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Kérdezd meg a betegjogi képviselőt; valamint a bíróságokon van ingyenes panasznap, ott érdeklődhetsz, hogy mit tehetsz.

2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!