Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valamelyik tanárom oknélkül...

Ha valamelyik tanárom oknélkül megpofoz beperelhetem-feljelentketem?

Figyelt kérdés
Szoval, a pofonra semmi oka nem volt. Ha esetleg lett volna az változtat valamit a helyzeten?
2010. máj. 19. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Csak úgy odament hozzád, és paff? mindenféle előzmény nélkül? Tudod kit etess...
2010. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
ok nélküli pofon??? hívd rá a diliházat
2010. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

tudod ki hiszi el neked, hogy csak ok nélkül.


amúgy jogod van mindenhez (a tanuláshoz nem), meg is hurcoltathatod, de tudod attól te még hülye gyerek maradsz.

2010. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Szólhatsz az igazgatónak és ha van rá tanúd akkor elküldhetik De már bocs ezt az ok nélkül dumát nem veszem be Nem tudom miért gondolják egyes diákok hogy mindent megtehetnek A tanárt tisztelni kell mert ő csinál belőled (értelmes )embert
2010. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

akkor is feljelentheted, ha okkal pofozott meg

az ilyen ne menjen gyerek közelébe ...

2010. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is kib@sztak egy kurv@ jó tanárt mert a pofátlan sz@...rházi gyereket megmerte pofozni.Természetesen mennie kellett.Régen még nem volt ez a nyögvevelős harcolok a jogaimért duma amivel bármit mindenki megtehet.Mindig a becsület4esebb valamit is érő embereket hurcolják meg..
2010. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy pofon még nem a vigág vége kedves előttem szóló bizonyos esetekben az a minimum mert nem állapot hogy mit művelnek egyesek..
2010. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Kihívhatod az Ombudsmann-t, aztán, ha szerencséd van elzárják és többé nem látod a szemétládát.
2010. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
engem egyszer bikából tarkón vágott egy tanár csak azért mert piszkáltam egy virágot...
2010. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarok az előző válaszolókat kétségbe vonni, de én is ismertem 1-2 pofozgatós tanárt, akinek elég, ha megnyikkansz, és kedvesen ódasóz egyet... az egyik alsós tanárom volt ilyen, bár szerencsére csak a fiúkat ütötte, így én kimaradtam ebből. Csak hát 8-9 évesen a gyerekek még nem nagyon mernek szólni...
2010. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!