Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valamelyik tanárom oknélkül...

Ha valamelyik tanárom oknélkül megpofoz beperelhetem-feljelentketem?

Figyelt kérdés
Szoval, a pofonra semmi oka nem volt. Ha esetleg lett volna az változtat valamit a helyzeten?
2010. máj. 19. 15:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy értelmes kérdésnek ponfon lett a vége. 3tanum van rá.
2010. máj. 19. 15:33
 12/22 anonim ***** válasza:
Légyszíves írd le a sztorit. Mi volt a kérdésed stb. Amúgy a szüleidet sztem behívhatnád, hogy elbeszélgessenek vele.
2010. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Egy értelmes kérdésnek ponfon lett a vége. 3tanum van rá."


Mi volt a kérdés, és milyen stílusban?

2010. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
kérdező nem mondasz full infókat, innen már gyanús a dolog. tipikus gyerekdolog, hogy csak félinfókat löktök be, mert tudjátok, hogy a teljes sztoriban nem lennétek kis angyalok.
2010. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
Igen feljelentheted. Erőszakkal nem lehet egy diákot nevelni. Velem olyat csinált második osztályos koromban a tanárnő mintha pofán akarna vágni és megállt a keze a levegőben mielőtt hozzáért volna az arcomhoz. Megjegyezte: na látom, hogy hová szoktad kapni a pofont.Ez még a 80-as években volt. Reméllem azóta megdöglött a szemét.
2010. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Az én alsótagozatos tanárnőm aki 4 évig tanitott minket igencsak tulzásokba esett, igaz már idősödött is!

Én lány vagyok és engem nem egyszer megpofozott mert lemaradtam 1 feladattal. Vagy épp emlékszem egyszer a ballada műfajt tanultuk, kérdezett valamit és nem tudtam a választ erre odajött és tiszta erőből ráncigálta a hajamat előre-hátra mint egy idegbeteg ugy hogy még a csatt is eltört a hajamba!

Volt egy csóró gyerek az osztályba akinek a szülei soha nem jöttek be iskolába, tehát nem állt a háta mögött senki, na ő rendszeresen meglett püfölve és apró-cseprő dolgokért, igen kemény pofozások voltak! És ebbe az a legszörnyűbb, hogy a 7-8 éves kisgyerek mint én nem merte otthon elmondani, mert félt hogy otthon veszekedni fognak vele, hogy milyen rossz gyerek volt! Nagyon megbántam, hogy nem mondtam el, mert a karját anyáék biztos eltörték volna!

A legszebb dolog az az egészben, hogy akik pénzes szülök gyerekei voltak, soha nem kaptak ki! Egyszer az egyik ügyvéd gyereke kicsavarta az ujjamat ugy hogy eltört, és csak egy enyje-benyjét kapott a tanártól! Volt olyan gyerek akinek az apja orvos volt, a gyereke meg épp lusta volt kimenni wc-re és 1 éven keresztül 2 hetente összeszarta magát, és ezért semmit nem kapott, mert nem tehet róla!

Ugye hát itt is az van, hogy a pénzes gyerekek bármit megtehetnek, a szegényebbekkel meg azt lehet csinálni amit csak akarnak!

2010. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

azért az ilyen esetek nagyon ritkák, hogy csak úgy pofoz a tanár azért mert lemaradtál, az ilyenekből nagyon kevés van.


a mai tanárok többsége rászólni se mer már a gyerekre, mert azért is őt veszik elő.


meg is lesz az eredménye. Sok-sok tanulatlan bunkó kis p.cs.

2010. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Engem 7! éves évesen pofozgatott a tanárom, mert nem tudtam beilleszkedni. Azóta is csendes szerény gyerek vagyok- úgy gondolom nem így kellett volna kezelnie... jó néha, jogos volt, de volt hogy lehajoltam a radírért, mert leesett és a hajamnál fogva tépkedett... anyám szintúgy, néha jogosan, néha nem. Bár lehet ettől lettem jobb az átlagnál?


Talán az az igazság, aki nem tud igazságos lenni, az ne menjen pedagógusnak...

2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

A pedagógusokat elszokták küldeni pszichológiai tesztre?

Mert szerintem egy jó pár nem menne át!

2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
noh persze, mindig a tanár a hülye... ha azok a tanárok akik nem bírják elviselni a sok idióta agyonkényeztetett p.cs baromságait nem menne tanárnak, akkor rohadt nagy bajban lennétek, mert nem lenne elég tanár(most sincs)
2010. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!