Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki feltett rólam képeket...

Valaki feltett rólam képeket egy oldalra, mit tegyek? Beperelhetem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Valaki feltöltötte rólam ezeket a képeket, és írt is mellé. Szeretném jogi útra terelni a dolgot. Ez kiteljesíti a becsületsértést? Mit tehetek ilyenkor?


2009. nov. 19. 23:07
1 2
 1/15 Funktasztikus ***** válasza:
perszee....
2009. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, mivel egy nyilvános oldalra töltötted fel, ahol elfogadtál a regisztrációd elején egy szabályzatot. Feljelentheted, de nem érsz el vele semmit.
2009. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt értem, de az amit mellé írtak, elég sértő. Az nem lehet alap ilyesmire?
2009. nov. 19. 23:27
 4/15 anonim ***** válasza:
A melletted ülő pasinak van csaja? Bejön nekem:D
2009. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
:D
2009. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy miért van az első képen a fejed elhomályosítva?
2009. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
basz.ki :D ezt te se gondoltad komolyan....gondolom vmi myvip iwiw vagy hasonló oldalra tetted ki a képeid...ha te mutogatod, akkor ne csodálkozz rajta, hogyha máshová is kikerül, hiszen bárki leszedheti... ezt te elfogadtad, mikor feltetted a képedet...ugye igaziból nincs ilyen fejed? valami progival torzítottad el,nem?
2009. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írták,beperelheted de nem érsz vele semmit.

Ezt a játékot szerintem elbuktad.

Perlekedés helyett az a legegyszerűbb ha csendben maradsz.

Hogy miért?Mert akkor nem adsz indokot arra hogy még egyszer/többször megsértsék a becsületed,vagy akármi(lásd napiszar hozzáállás).

Ha ezt megfogadod,a kép,és minden egyéb szép lassan eltűnik a feneketlen internet süllyesztőjében,és pár hónap múlva már a kutyának sem fog eszébe jutni.

Szerintem ez ésszerűbb mint perelni,és ezzel együtt növelni az anyagi,és idegi terheket.

Én megértem hogy szeretnél visszavágni emiatt,de szélmalomharcot vívsz...

2009. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos nem ér semmit, ha perelsz.

De azokat, akik másik képein röhögnek, azokat úgy szétb*sznám. Egyszerűen nem értem, hogy miért kell más embert kigúnyolni...

Meg ki az aki ezeket a szánalmas oldalakat nézi?

Én 17 éves vagyok, mégsem röhögök ilyeneken...

Az osztálytársaim meg mindig arról beszélnek, hogy "Láttad tegnap a képet a napiszaron/csibefaszon?". Olyan szánalmas.

2009. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

elvileg van értelme perelni.

ha jól rémlik perecedens is van hasonló témában.


gyakorlatilag ha nem csinálsz semmit, akkor pár nap alatt szépen fű nő a dologra, ha viszont nekiállsz pereskedni, akkor garantáltan jó sokáig téma lesz a dologból.


gyakorlatilag ezekkel az oldalakkal beköszöntött az az idő, amikor az embernek nagyon meg kell gondolnia, hogy hova, mit ír, vagy mit tölt fel magáról.

2009. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!