Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországra menekült,és...

Magyarországra menekült,és talán útlevéllel rendelkező Ukrán hazatoloncolható valahogy?

Figyelt kérdés
Olyan cégnek dolgozok amely alkalmaz külföldieket is,és sajnos van néhány nagyon beképzelt,nagyképű szemtelen Ukrán,aki elfelejtette hogy gyáván elmenekült a saját hazájából hogy mentse a tyúkszaros életét,de a helyi és a környezetében lévő Magyarokat meg lenézi és kötekszik velük. Ezeket szeretném valahogy az Ukrán hadsereg kezére juttatni,hogy harcoljon is,ha olyan nagy a szája itt Magyarországon. Leszegett fejjel, meghunyászkodva,szó nélkül kellene tenniük amit mondunk nekik,de ezek inkább kiskirálynak képzelik magukat.Segítene valaki hogy lehetne eltakarítani ezeket a határ túloldalára?
márc. 20. 20:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem mástól várom el hogy megvédjen!Kiállok én magamért!Joghoz valamennyire értő ember tanácsát kértem,hogy hogy lehet ezektől megszabadulni.Tartani valóm nincs a főnökömtöl.Kérdezte már hogy miért járok be korábban. Mondtam neki hogy nekem ez így kényelmes. Nem szeretek sem sietni,sem elkésni.Pl a forgalom,a sorbanállás reggel a pékségben,aztán szeretek nyugodtan megreggelizni stb. Azt felelte hogy felesleges ilyen korán bejönni,de te tudod.Ennyi volt a reakció.
márc. 20. 21:16
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
elmondom neked kerdező ez itt Németországban is így van. úgy kinyílt az ukránok csipája, hogy borzasztó. a munkanélküli előtt a legújabb audik állnak ukrán rendszámmal. 2 ukrán kollégám van, eddig mind lapult, most pár hete kezd nagy szájuk lenni. a német kollégáim java szintén azt mondja, hogy Putyin a legjobb, a legnagyobb, mert ők is pontosan látják, hogy mi pénzt pumpál az állam az ukránokba. amúgy ahogy előttem írták: úgy éltesd Putyint, hogy más ne hallja és fikázd Ukrajnát. mi is ezt csináljuk a nagyképű ukranokkal.
márc. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!