Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországra menekült,és...

Magyarországra menekült,és talán útlevéllel rendelkező Ukrán hazatoloncolható valahogy?

Figyelt kérdés
Olyan cégnek dolgozok amely alkalmaz külföldieket is,és sajnos van néhány nagyon beképzelt,nagyképű szemtelen Ukrán,aki elfelejtette hogy gyáván elmenekült a saját hazájából hogy mentse a tyúkszaros életét,de a helyi és a környezetében lévő Magyarokat meg lenézi és kötekszik velük. Ezeket szeretném valahogy az Ukrán hadsereg kezére juttatni,hogy harcoljon is,ha olyan nagy a szája itt Magyarországon. Leszegett fejjel, meghunyászkodva,szó nélkül kellene tenniük amit mondunk nekik,de ezek inkább kiskirálynak képzelik magukat.Segítene valaki hogy lehetne eltakarítani ezeket a határ túloldalára?
márc. 20. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Pont azért találtak ezek ide mert itthon is ez megy néhány helyen, a kérdésből adódóan ezen a munkahelyen pláne.
márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Köszönd meg Orbánnak ezt a helyzetet. Először hogy segíti az ukránokat másodszor hogy átjáróházat csinált az országból a harmadik világbéli jött-ment vendégmunkások számára.
márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kitoloncolni azt lehet aki vét a törvények ellen vagy megszegi a menekült státuszát meghatározó szabályokat. Az nem ok rá, hogy neked nem tetszik ahogy viselkedik.

Ha törvénysértést követ el, akkor jelentsd fel! Ha kirívóan erőszakos akkor hívj rendőrt!

Az pedig nem gyávaság ha valaki nem akar egy ostoba politikus még ostobább döntése miatt a tuti halálba menni olyanok támogatásáért akik őt semmibe veszik és kijátsszák az országát a pénzhatalmi elitnek. Az ukrán fronton meghalt katonák döntő többsége nem akart harcolni, bevonulni, egyszerűen elkapták és nem volt más lehetősége.

márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Reggel nem akartam elhinni,hogy az egyik nyomorult Ukrán felvan háborodva hogy én miért megyek be a céghez egy órával munkakezdés előtt.Még meg is fenyegetett hogy szól a részlegvezetőnek hogy egy órán át a konyhában ülök egy széken.Azt hittem ott helyben a torkára lépek a gyáva szarnak.Egyébként azért ültem egy órát az ebédlőben,mert kerékpárral járok dolgozni a benzinár miatt,és ilyenkor iszok egy kávét az autómatából,és megreggelizek. De a műszakot kivétel nélkül mindíg időben átveszem.Különben tudja hogy mettől-meddig dolgozok,tehát nem azért van felháborodva hogy a többi dolgozik én meg kávézok.
márc. 20. 20:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Megértem hogy nem akar a fronton harcolni,de akkor húzza meg magát,ha már egyszer befogadtuk. Ne itt legyen faszagyerek hanem az orosz katonákkal szemben.
márc. 20. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Mind így viselkedik, egyet sem szabadott volna be engedni az otszágba!
márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Provokáld azzal, hogy Putyint élteted, hátha erre hibázik valamit, és kirúgják.
márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen helyzetben,aki félti az életét,vagy csak nem akar fegyvert fogni és harcolni,be lehet fogadni,de úgy hogy szögesdróttal és fegyveres őrséggel ellátott táborokba kell zárni őket,biztosítani kell az élelmezésüket,orvosi ellátásukat,esetleg oktatást a táboron belül,és amint elhárul a veszély az összeset hazaszállítani a francba.A rájuk költött összeget meg szépen visszatörlesztik. Most mind azt csinál amit akar,azt hiszik itt mindent szabad.
márc. 20. 20:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagymagyarországos matrica van az öltözőszekrényemen.😄
márc. 20. 20:34
 10/12 DK-s ***** válasza:
100%

Magadért kell kiállni és nem más segítségére várni, tehát ne igazán "gyávázd" őket! Nincs jogod.


Van okod tartani a részlegvezetőtől?


Ha igen, így jártál.


Ha nincs akkor dumáld meg vele a történteket, ő majd leépíti rólad a migrit.

márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!