Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha mint vadlot kapsz idézest...

Ha mint vadlot kapsz idézest egy büntető ügyben mire lehet szamitani?

Figyelt kérdés

Kihallgatásra lehet számítani utána DNS es ujlenyomatom is leveszik de szabadon elmehetek valószínűleg?

Utána bíróságok folytatjuk hónapokig vagy évekig.


Pontosan meg a vadakat se tudom se azt hogy mivel rendelkeznek gondolom ezt ismertetik.aztan enis elmondhatom a verziomat.


Ilyen 1tol 3 évig terjedő büntetési tétel esetén büntetlen eloelettel és ha együttműködő a magatartasom akor orizetbe vehetnek vagy akor nemszokas?



#Vadlot
jan. 24. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
A vágyaid más életeket is tönkretesznek. Anyja nem is látogatja? Azért hagyott ott, mert leesett neki a tantusz?
febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Azért hagyott ott mert megnőtt és szerinti ez nem volt szerelem .ahoz megmeg fiatal hogy csak a gyerek miatt egyutt legyünk.


Kiskorában oda volt értem karjára írta a nevem meg ilyesmit.nagyon tudják imádni az embert akkor ha te vezeted be őket a szexualitás rejtelmeibe és kellemes nekik.

igazából azért volt oda értem mert ilyesmit csináltam vele,és élvezte de ez még nem igazi szerelem.

febr. 3. 12:33
 63/63 A kérdező kommentje:

Fővárosi ugyeszseg nem tudom mit fog szólni így az én életformámal kapcsolatban.

Hissz végülis próbáltam ezzel a szexuális identitással normálisan élni .igen fiatal lányok megszerzésere torekedtem de viszont utána rendesen bántam veluk gyermekemmel is törődtem.


Szerintem az életem és a viselkedésem alapvetően nem rossz törekszem a jora.

Csak vannak vágyaim amik újból és újból rossz irányba vezetnek.


Mérlegeles során lehet számítani fog az elotortenetem is.

febr. 3. 20:04
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!