Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha mint vadlot kapsz idézest...

Ha mint vadlot kapsz idézest egy büntető ügyben mire lehet szamitani?

Figyelt kérdés

Kihallgatásra lehet számítani utána DNS es ujlenyomatom is leveszik de szabadon elmehetek valószínűleg?

Utána bíróságok folytatjuk hónapokig vagy évekig.


Pontosan meg a vadakat se tudom se azt hogy mivel rendelkeznek gondolom ezt ismertetik.aztan enis elmondhatom a verziomat.


Ilyen 1tol 3 évig terjedő büntetési tétel esetén büntetlen eloelettel és ha együttműködő a magatartasom akor orizetbe vehetnek vagy akor nemszokas?



#Vadlot
jan. 24. 12:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

20#Hát ez olyan hogy egyszer lemesz a kitaposott útról aztán már egyre több és több dologba sodródik bele az ember .


Konkrétan 3 feljelentésem 1 parkapcsolathoz kapcsolódik ami sértette az erkölcsi normákat is . Ez a legutolsó meg vegulis azért lett mert ki mertem írni valahova azt a kapcsolatom és ez miatt keveredtem gyanúba.


Szóval elég egyszer hibázni hogy olyan láncolatott kezdjel el amit nem akarsz.

jan. 25. 21:16
 22/63 anonim ***** válasza:
Szóval Kaleta Gábor-beállítottságú vagy?
jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Összetett dolog ez én nem gyujtogettem az ilyesmit sose mint Kaleta.


De őszintén jogtalannak érzem azt hogy egy szexuális iranyultsag vagy mentális betegség miatt .

Ami miatt tegyük hozzá komoly kapcsolatom nem volt és nem is lesz valószínűleg felnőtt nőkkel

Szóval súlyos hátrányos helyzet.


Ugyan olyan bírósági eljárás alá kuldenek mint egy rablót.

jan. 25. 22:03
 24/63 anonim ***** válasza:
Általában az eljárás alá vont emberek nem ismerik el, hogy megérdemlik.
jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Persze csak értitek.valami nem stimmelt velem szociális szinten nem.voltam sose olyan mint mindenki más pedig nem ért külső trauma .


Szóval ez az egész dolog vele született.megis kő keményen kriminalizalva van.

Most őszintén ha mindenki más feltételekkel indul akor hogy kaphatunk ugyan olyan elbiralast?


A fel lábú futto is ugyan annyi idott fusson?

jan. 25. 22:21
 26/63 anonim ***** válasza:
Pedofília ártalmas a gyerekekre, az ilyen jellegű képek/videók beszerzése igényt teremt bűncselekményekre. Szóval egyetértek, hogy büntetni kéne.
jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

26#Részbe igaz de csak akor ha fizet is az illető ilyesmiert .

Azt valóban tiltani kéne.


Én esetem más csak egy relatíve normális életet akartam.gyujteni se gyűjtöttem az ilyesmit igazából.

Olyan dologért felelek amiről nem tehetek .


Szerintem nem kéne ezt egy kalap alatt büntetni a kemény bunozokkel

jan. 26. 07:59
 28/63 anonim ***** válasza:
Persze, majd te mondod meg, hogy mit kéne tiltani. Azt is tiltani kéne, ha valaki ingyen szerez be, semmi sincs ingyen. Valaki valaha fizetett az ingyenes tartalomért. Szóval készülj csak fel az eljárásra!
jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

Persze valahol valakik pénzért készítenek ilyesmit egész stúdiók vannak akik ezzel foglalkoznak külföldön.

Hatalmas pénzek cserélnek gazdát bitcoin formájában.

Ez egy szélmalom harc a rendorsegek részéről ugyan úgy mind a drog biznisz.


De én pusztán csak annyit tettem hogy néha néha felneztem piactere

Néhány dolgot engednek hogy lással hissz el akarják adni.


Amúgy hiddjetek el már maga az hogy valakit ilyesmivel gyanúsítanak egy buntetes, nehezen lehet leirni mekkora szégyen is ez.

Talán ha ezt valamilyen úton módon fiatal korban is el lehetne valahogy mondani valakinek úgy hogy ne egyből büntetni akarjon

Akor talán kevesebb lenne az ilyen probléma.

De persze nemlehet beszélni róla mert úgy jár az ember mint én hogy NNI kuldenek rá.

jan. 26. 20:07
 30/63 anonim ***** válasza:

De te már visszaeső vagy. Minek keresed a bajt?


Amúgy beszéltem börtönviselt emberrel, azt mondja, hogy a médiába úgy mutatják be, mintha a börtönben a pedofilokat azt egy békésebb cellába raknák, ahol nincsenek keményfiúk, de azt mondja, hogy a valóság az pont az ellenkezője. Direkt beteszik őket ilyen szétgyúrt kancigányokhoz, és a börtönőr még meg is mondja nekik, hogy neveljék meg a pedrót (ez a becenevük bent), még csokit is kapnak, ha megteszik. A pedrót meg sorra megerőszakolják, megverik, a WC-ből etetik, és olyankor órákig be se néz a börtönőr. Persze arra figyelnek, hogy ne haljon meg, de volt már olyan eset is. Akkor veszik ki a cellából a pedrót, ha jött egy újabb, és kell neki is nevelés.

Szóval örülj, ha nem kerülsz be, sok babér nem teremne ott neked.

jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!