Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tanárnak van joga krétával...

A tanárnak van joga krétával nagy erővel megdobni a diákokat?

Figyelt kérdés
Van joga hozzá vagy nincs?
2023. márc. 20. 20:22
1 2 3 4 5 6
 41/54 DK-s ***** válasza:
100%

#39-nek:


Ültem már eleget, még annyi is beleférne. De legfeljebb egy próbára bocsájtást, vagy felfüggesztettet kapnék. Tudom.


#40-nek:


A törvények ugye mindig a CSELEKMÉNYT szankcionálják, igaz?


Lehet enyhítő körülmény, de attól függetlenül kiszabnak valamekkora büntetést, a cselekmény súlyának megfelelően.



Én sem tennék mást, mindössze annyi lenne a bűnöm hogy ez önbíráskodás. Ha neked ezzel a megközelítéssel bajod van, akkor a Magyar jogrenddel is. XD

2023. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 árokpart ***** válasza:
64%
Attól még, hogy viszont feljelentést ennél a tanár ellen, attól még ellened nem szüntetnék meg az eljárást.
2023. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 DK-s ***** válasza:
100%

#42-nek:


Ez igaz. Viszont a tanár cselekménye, tekintve hogy kiskorú a sértett, súlyosabb megítélés alá esik, mint az enyém.


A bíróságnak, a tanárhoz való hozzáállása lenne az irányadó velem szemben is.


Ha megpróbálnának velem szemben súlyosabb ítéletet kiszabni, akkor alkotmányjogi panasszal élnék. Ezt most nem fejtem ki bővebben. De mire az ítélet-hirdetésig jutnánk, ezt a bíró is tudná. Ha másból nem is, de abból mindenképp sejtené hogy "nem tegnap kezdtem", hogy én lennék a saját magam ügyvédje.

2023. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Koplárovics Béci ***** válasza:
24%

"#37-nek:


Már megin a h'lyeség.


Mi az hogy "él" a krétadobálással?"


Hát figyelj, ha ennyit nem értesz meg, hogy mit jelent, akkor szerintem neked már úgyis mindegy. Ismételni tudom magam: kérlek ne szaporodj, értetlen baromból már így is túl sok van.


"A krétadobálás, vagy bármi más erőszak ÖNBÍRÁSKODÁS."


Ez így van. Neked meg kötelességed lenne megnevelni a gyereked. Szerintem sem krétát kellene dobálnia a tanárnak. Egyszerűen kidobni az iskolából a gyereket a magaviselete miatt. Szerintem is ez lenne a megoldás. Persze 20 év múlva azon fog nyafogni, hogy milyen szarul keres. Pedig te b..tad el az életét azzal, hogy nem nevelted meg.

2023. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 DK-s ***** válasza:
100%

#44-nek:


Egy tanárnak a kidobáshoz sincs joga.


Már leírtam egyszer: az intézmény-vezetővel kapcsolatba lépve, kérheti a gyámügy beavatkozását.


Ja! Hogy ez nem akkora súlyú probléma, hogy a gyámügy foglalkozzon vele?


Akkor a tanár se akarjon ön-bíráskodni egy vélt vagy valós sérelem miatt, mert én is azt fogom tenni.

2023. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Ugy van, verjuk szet mindenkinek a fejet, aki nem tetszik, amit csinal. Hajra civilizacio!
2023. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 DK-s ***** válasza:
100%

#46-nak:


Tudod, van egy régi, bölcs megállapítás:


-Az erőszak MINDIG erőszakot szül.

2023. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Na hat akkor ezert verd szet a fejit annak a tanarnak

Meg a masiknak is, mit all ott a sarokban?

Kifele jovet meg felrughatsz nehany nebulot is, csak a miheztartas vegett

Ugyis csak felfuggesztettet kapsz erte

2023. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 DK-s ***** válasza:
49%

#48-nak:


Tudod, sajnos én pontosan tudom hogy meddig lehet elmenni, és azt is hogy miért. ű


Lehet hogy ez téged irritál, de az a te egyéni szociális problémád.

2023. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, verd meg ot is!
2023. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!