Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy kerülhetem el, hogy...

Hogy kerülhetem el, hogy bármit örököljek a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Nem akarok még ideiglenesen se belekeveredni az ügyeikbe, tulajdonosként megjelenni a cégükben stb. Csak visszautasítani az egész "csomagot". Van egy falusi nem sokat érő házuk és egy kft-jük, meg gondolom egy vagy két autó. Vannak testvéreim, nekem van gyerekem.
2023. jan. 4. 11:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%

"Az kapja meg, akinek a javára lemond."


Még több ilyen marhaságot, ha kérhetem, jó?

2023. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
Tudom, hogy nem ez a kérdés, de miért utasítanád vissza, ami járna? Illegális amit tesznek, vagy csak nem bírod őket és ezt a kapcsot is el akarod vágni? Miért?
2023. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22

Mert nem nagy érték, pláne, hogy a tesóimmal osztozni kell rajta. Tesóim sajnos elég tisztességtelenek (meg szüleim is). Nem szeretném, ha valami díjat, költséget bármi kötelezettséget, a nyakamba varrnának vagy a hivatalos vagy nem hivatalos hitelezőiknek a látóterébe kerülnék bárhogy. Kft-ben a testóm is benne dolgozik, ahhoz nem nagyon szeretném egy pillanatig se a nevem adni, mint tulajdonos.

2023. jan. 4. 16:06
 24/25 anonim ***** válasza:

"Mert nem nagy érték, pláne, hogy a tesóimmal osztozni kell rajta. Tesóim sajnos elég tisztességtelenek (meg szüleim is). Nem szeretném, ha valami díjat, költséget bármi kötelezettséget, a nyakamba varrnának vagy a hivatalos vagy nem hivatalos hitelezőiknek a látóterébe kerülnék bárhogy. Kft-ben a testóm is benne dolgozik, ahhoz nem nagyon szeretném egy pillanatig se a nevem adni, mint tulajdonos."


Tehát illegális dolog is van benne, ugye? A nem hivatalos hitelezőn van nálam a fő hangsúly, de van más is azért. De akkor miért nem jelented fel őket, ha már nem csíped őket és illegális is amit tesznek?

2023. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nincs illegális dolog, legalábbis én nem tudok róla. Azt se tudom, hogy van e nemhivatalos hitelezőjük, de nem is akarok róla tudni.
2023. jan. 4. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!