Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kb fél év múlva kell...

Ha kb fél év múlva kell bevonulni, a fiatalkorúak börtönébe, és jelenleg gyenge fizikumú vagyok, addig van esélyem hogy kigyúrjam magam annyira, hogy a menök ne kössenek belém? Tanuljak karatét is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 08:57
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Utolsót kijavítom, Lehetetlen nincs, csak tehetetlen.
2014. jan. 18. 14:41
 42/49 anonim ***** válasza:
Direkt írtam úgy ahogy. Menyi idős vagy? Etnikum?
2014. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a kommenteket, belátom hogy jobb ha nem vonulok be, inkább kifizetem a közlekedési birságot. Pedig jó poén lett volna a nyári szünetben öt nap sitt, de csak ha magánszobát lehetne igényelni. Arra nem vágyom hogy hülyére verjenek. Köszi mégegyszer.
2014. jan. 18. 15:09
 44/49 anonim ***** válasza:
Sántít a dolog, de hiába tagadod, te éled át.
2014. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Melyik része sántít?
2014. jan. 18. 15:43
 46/49 anonim ***** válasza:

Így most már az egész. Én végig kiálltam melletted itt a kommentek során,hogy nem lesz ilyen nemi erőszakolósdi(amit komolyan is gondoltam),viszont az utóbbi pár reakciód nagyon ellenszenves lett.(pl.a munkával kapcsolatos hozzáállásod)

A másik:azt írtad ártatlan vagy.Már meg közlekedési bírság miatt kerülnél oda?

Ugyan már.

2014. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Utolsó kapsz egy zöld pacsit tőlem. Kösz hogy kiálltál mellettem.
2014. jan. 19. 15:48
 48/49 anonim ***** válasza:
Ha nem ütsz, akkor köcsög vagy csicska leszel. Nekem elhiheted! Pár hét és megtalálhatod a helyed, de a kötekedés és a verekedés folyamatos. Odabent a kávé és a cigi a kincs. Jobban teszed ha átgondolod az életed, mert majd nem akarsz visszamenni. Élj kint úgy, hogy még csak véletlen se mondhassák azt, hogy valaki felismert, mert azonnal repülsz vissza és ha nincs pénzed jó és drága ügyvédre, akkor véged. Menj el dolgozni egy mekibe, inkább legyen kevés pénzed, mint szétkúrt seg.ed. Én ütöttem, de ne hidd ám azt, hogy az megvéd bármitől. Egyszer kifogsz egy hülyét akivel nem tudsz mit kezdeni és majd a beszélőn mondja anyád, hogy fenyegetik vagy rosszabb...Gondolkozz el nagyon, mielőtt gengszterkedni akarsz.
2014. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
mindig kapj csomagot!( sok cigi, kv, stb.) És add oda annak aki bevéd...
2014. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!